Jakie książki polecacie

Jak w temacie. Jakie obecnie ksiązki czytacie? Co jest na topie?

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poradnik dla Opiekunki - aktualne tematy :

#1 2020-04-27 10:41:35

tetti
Member
Zarejestrowany: 2019-11-07
Posty: 66

Jakie książki polecacie

Jak w temacie.

Jakie obecnie ksiązki czytacie?

Co jest na topie?

Offline

 

#2 2020-04-27 14:12:39

cherrie
Member
Zarejestrowany: 2020-01-20
Posty: 114

Re: Jakie książki polecacie

Staram się czytać w tym roku więcej książek niz czytałam rok temu.Takie moje postanowienie noworoczne. Aktualne czytam księgi jakubowe Tokarczuk ale ostatnio skończyłam Nie ma Mateusza Szczygła.
Jedna z najlepszych moim zdaniem książek polskiego autora ostatnich czasów w kategorii literatury faktu. Świetne reportaże, które po prostu się pochłania.
Czytałam wyrywkowo, akurat był wtedy okres świat i nie miałam dużo czasu. Sama ksiązka jednak tak mnie wciagnęła, ze praktycznie codziennie znajdowałam te poł godziny na to aby jej poświęcić.

Następna w kolejce jest 365 dni. NIe jestem tak do konca przekonana czy mi się spodoba ale tyle kolezanek polecało mi tę ksiązkę. Że trzeba będzie w sumie zobaczyc czy jest ok czy nie. https://www.ibuk.pl/fiszka/206893/kolejne-365-dni.html

Ostatnio edytowany przez cherrie (2020-04-30 11:01:23)

Offline

 

Reklama

Podobne tematy :

Jakie macie sposoby na picie wody? - Jaki macie sposob na picie wody? Moj to male butelki latwiej i szybciej sie pije... Ale zeby nie nosic 10 butelek do pracy polecam butelke z filtrem...

Jakie dobre pierwsze zwierzę dla dziecka - Jak w temacie. Jaki jest Waszym zdaniem najlepszy pierwszy zwierzak dla małego dziecka?

Jakie prezenty na święta dla dorosłych - Jak w temacie. Czy macie pomysły na jakeś mądre prezenty na świeta dla dorosłych? Takie które na przykład nie tworzą ton plastiku?

Książki psychologiczne - Poleci mi ktoś jakieś książki psychologiczne? Jestem załamana, wpadłam w depresje, brak siły na wszystko i do życia

Jakie dobre garnki do kuchni - Cześc. Chciałabym sobie w najbliższym czasie kupić porządny komplet garnków do kuchni. Jakie marki polecacie?

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB

Polityka Prywatności i Polityka Cookies