Wybór aparatu słuchowego

Moja mama dowiedziała sie, ze będzie musiała nosić aparat słuchowy. Jak dobrze wybrać aparat dla starszej osoby?

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poradnik dla Opiekunki - aktualne tematy :

#1 2020-03-28 10:48:02

zaroma
Member

Wybór aparatu słuchowego

Moja mama dowiedziała sie, ze będzie musiała nosić aparat słuchowy.

Jak dobrze wybrać aparat dla starszej osoby?

#2 2020-03-29 09:35:13

tetti
Member

Re: Wybór aparatu słuchowego

Na pewno dobrze jest się kierować prostotą obsługi aparatu. Osoba starsza nie powinna mieć problemu z jego obsługą. Dobrze jest też nie zamawiać tanich aparatów z sieci, bo takie będą szkodliwe ale wybrać się do punktu, w ktorym dobiorą aparat do wady oraz do potrzeb danej osoby. Po dokłądnym zbadaniu sluchu. Poza tym w przypadku osób starszych można liczyć na spore dofinansowanie. Im osoba starsza, tym dofinansowanie na aparat słuchowy jest wyzsze. Dzięki temu mozna pozwolić sobie na coś droższego. https://www.healththink.pl/rodzaje-apar … la-siebie/

Ostatnio edytowany przez tetti (2020-03-31 10:52:39)

Reklama