Torba na zakupy

gdzie kupujecie torby na zakupy? Szukam jakiejś fajnej, materiałowej.

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poznajmy się! - aktualne tematy :

#1 2020-03-05 10:40:42

zaroma
Member

Torba na zakupy

gdzie kupujecie torby na zakupy? Szukam jakiejś fajnej, materiałowej.

#2 2020-03-05 11:57:59

cherrie
Member

Re: Torba na zakupy

Ja na zakupy wybieram głównie bawełniane torby zamówione w sieci ( w sklepach stacjonarnych nie byłam w stanie znaleźć niczego co by  mi tak do konca odpowiadało) -  są ekologiczne i bardzo wygodne. Mieszczą się w torebce, schowku i są zawsze pod ręką.

Ostatnio kupiłam sobie taka na frazesach: https://frazesy.com/dla-niej/autorsko/torby
https://frazesy.com/environment/cache/images/500_500_productGfx_1303/Torba-Walen.jpg

Obecnie poluję jeszcze na taką:
https://frazesy.com/environment/cache/images/500_500_productGfx_1286/Torba-Misie-nie-chce.jpg

Ostatnio edytowany przez cherrie (2020-03-09 11:49:17)

#3 2020-03-14 21:36:24

paniusiabogusia01
Member

Re: Torba na zakupy

Dostałam kiedyś gratis do jakiegoś zakupu w drogerii ale niestety zbiegła mi sie w praniu

Reklama

Podobne tematy :

Senior robi zakupy na wyprzedażach - Zakupy to dla niejednego Polaka przyjemność. Dotyczy to nie tylko realizowanych regularnie zakupów spożywczych, ale przede wszystkim artykułów poprawiających nastrój jak: odzież, obuwie, sprzęt elektroniczny i wiele innych ubarwiających nasze życie...

Zakupy dla podopiecznego i opiekunki - Jeszcze jedna kwestia - zakupy. Kto je robi rodzina czy my ? Czy mamy wpływ na to co będzie zakupione ? Czy chodzimy na zakupy same ? A może razem z rodziną ? Jaki mniej więcej budżet rodziny przeznaczają na cotygodniowe zakupy ? Czy to co dostajecie na zakupy od rodzin starcza wam czy nie ? Co najczęściej kupujecie ?

Ile gotówki na cotygodniowe zakupy? - No własnie, ile gotówki dostajecie na cotygodniowe zakupy? Przyjechałam na zastepstwo na miesiąc i byłam zdiwiona ze tu jest tylko 50 euro na dwie osoby + pies...

Zakupy ???? - Nigdzie nie znalazłam informacji może mój oczopląs informacyjny się powiększa :) Chciałabym się was spytać o kwestie dotyczącą robienia zakupów ...

Zakupy w sklepie - Witam serdecznie, poniżej przesyłam Wam kilka pojęć potrzebnych podczas wizyty w sklepie i podczas zakupów: artykuły spożywcze- Lebensmittel - lebensmitel cebula- Die Zwiebel - cwibel czekoladki- Die Pralinen - di pralinen gruszka- Die Birnen - di birnen indyk- Der Puten - der puten jabłko- Der Apfel - der apfel karton- Die Tüte - di tiute masło- Die Butter - di buter mięso- Das Fleisch - das flaisz mięso i wędliny- Fleisch und Wurstwaren - flaisz und wurstwaren mleko- Die Milch - di milś napój- Das Getränk - das getrenk opakowanie- Die Packung - di pakung owoce- Das Obst - das obst pomidory- Tomaten - tomaten promocja- Die Sonderangebot - das zonderangebot puszka- Die Dose - di doze ryba- Der Fisch - der fisz ryż- Der Reis - der rais sałata- Der Kopfsalat - der kopfzalat ser- Der Käse - der kejze słoik- Das Glas - das glas sok- Der Saft - der zaft sznycel- Der Schnitzel - der sznycel sztuka- Das Stück - das styk świeży- Frisch - frisz tłuszcz- Das Fett - das fet warzywa- Das Gemüse - das gemyze winogron- Die Trauben - di trauben woda- Das Wasser - das waser Udanych zakupów i nie wydajcie za dużo Euro ! ;)

Stopka forum