Salon optyczny w Warszawie

Niedługo będe w Warszawie przez kilka tygodni.Chciałabym w tym czasie odwiedzić optyka oraz wyrobić sobie nowe okulary. Gdzie warto jest się wybrać?

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poradnik dla Opiekunki - aktualne tematy :

#1 2020-03-04 09:23:49

cherrie
Member

Salon optyczny w Warszawie

Niedługo będe w Warszawie przez kilka tygodni.Chciałabym w tym czasie odwiedzić optyka oraz wyrobić sobie nowe okulary.

Gdzie warto jest się wybrać?

#2 2020-03-04 11:51:11

zaroma
Member

Re: Salon optyczny w Warszawie

Zapisz się na badanie do Aurum https://aurum-optics.pl/salon-nowy-swiat-warszawa  na Nowym Świecie. Badanie jest tam dokładne, o wiele bardziej dokładne niż w salonie okulistycznym Poza tym badanie jest darmowe.

Zdecydowanie mogę polecić ten salon optyczny, byłam tam ostatnio  zakupić sobie nowe okulary i powiem szczerze nie spodziewałam się tak wielkiego wyboru. Świetna obsługa w pełni profesjonalna .

A okulary dobrane po prostu idealnie. Zarówno szkła jak równiez i oprawki.

Ostatnio edytowany przez zaroma (2020-03-09 11:22:52)

#3 2020-03-05 19:48:51

paniusiabogusia01
Member

Jaka dzielnica cie interesuje?

#4 2020-05-26 07:31:50

tetti
Member

A co sądzicie o progresywnych? Czy warto?

#5 2020-05-26 11:59:48

zaroma
Member

Polecam z uwagi na to, ze jest to dobra inwestycja i powinnas byc zadowolona z ich wyboru. Na co warto zwrócić uwagę.
im szybciej zaczniesz nosić okulary progresywne, tym szybciej się przyzwyczaisz
czas potrzebny do tego to od 1 min do kilku kilkunastu dni i uzależniony jest od wielu czynników takich jak:
własnego pozytywnego nastawienia do posiadania okularów progresywnych
wrażliowści błędnika
dobrej jakości i dobrze dobranych soczewek progresywnych
dobrze i fachowo zamontowanych soczewek progresywne w oprawie okularowej

W salonie optycznym powinni Ci dobrać okulary do Twoich potrzeb. Polecam ze swojej strony Trendy Optitians https://trendyopticians.pl/

Ostatnio edytowany przez zaroma (2020-05-27 12:25:13)

Reklama