Affordable Live-in Homecare - czy znacie tą firmę ?

Witam, jestem zainteresowana współpracą z firmą Affordable Live-in Homecare w Irlandii i poszukuję opinii na temat tej firmy.

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

...inne firmy oferujące pracę dla opiekunek osób starszych? - aktualne tematy :

#1 2019-11-03 20:59:58

Kasia0309
New member

Affordable Live-in Homecare - czy znacie tą firmę ?

Witam,
jestem zainteresowana współpracą z firmą Affordable
Live-in Homecare w Irlandii i poszukuję opinii na temat tej firmy.

Reklama

Podobne tematy :

Opiekun w Anglii, live-in. - Witam, czy ktoś może się orientuje, jak wygląda z ofertami pracy live-in dla mężczyzny? Dotychczas jeździłem do Niemiec, ale chciałbym spróbować coś nowego...

MASOVIA CARE - POLECAM FIRMĘ - Uważam, że Masovia Care to bardzo dobra firma. Za sobą mam już wyjazdy, z których jestem zadowolona...

UK live in care czy nursing home - Co wybrać? Jestem w UK od 10 lat, pracowalem w nursing home, residental home, learning disability, dementia,zrobilem NVQ 2 Health and social care, man duże doswiadczenia z zycia i pracy lecz ostatnio trafila mi sie okazja praca live in care za dobre pieniadze i mam dylemat co wybrac? Wiem że całe moje zycie sie zmieni nie wiem czy warto lecz mam juz dosc nacisków z pracy i odpowiedzialnosci gdzie odpowiadasz za 20 osób...

Czym do Szwajcarii najszybciej znacie jakieś połączenia ? - Witam Do Szwajcarii znacie kochane jakieś BUSY ( nie autobusy ) by dojechać szybciej niż 24 H w normalnym ? Tanie linie może ?

opiekunka w Anglii live-in czy domy opieki - Witam wszystkich ciepło Jakie sa wasze doświadczenia jesli chodzi o opiekunkę live-in osoby starszej ? Czy jest dużo obowiązków w takiej pracy? Jak wygląda kwestia sprzątania w domu takiej osoby ? Czy na umowie jest coś o tym? Czy jest to praca cięzka fizycznie, chodzi mi o podnoszenie osoby( z łóżka, itp...

Stopka forum