Nie chciane robaki w domu

Borykałam się z pluskwami w domu udało się je pozbyć dzięki firmie https://bios.net.pl/, okazało się, że to robactwo to pluskwy i ciężko je samemu wytępić, firma która je wytępiła pochodzi z Trójmiasta

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Interkadra - opinie o firmie - aktualne tematy :

#1 2019-10-31 13:00:51

jongi
Member

Nie chciane robaki w domu

Borykałam się z pluskwami w domu udało się je pozbyć dzięki firmie https://bios.net.pl/, okazało się, że to robactwo to pluskwy i ciężko je samemu wytępić, firma która je wytępiła pochodzi z Trójmiasta

Ostatnio edytowany przez jongi (2019-10-31 13:01:02)

#2 2019-11-05 15:24:28

paniusiabogusia01
Member

Re: Nie chciane robaki w domu

Aż mnie ciarki przeszły na samą myśl o robakach w domu, fu!

Reklama

Podobne tematy :

Jak leczyć nadciśnienie w domu - Od dłuższego czasu mam wysokie ciśnienie krwi. Biorę leki na obniżenie nadciśnienia, jednak chciałabym je ograniczyć do minimum...

Praca w prywatnym domu opieki - Drogie koleżanki .Czy któraś z Was pracowała już w prywatnym domu opieki? Kusi mnie ta praca bo podobno 8 godzin jest pracy a reszta jest moim czasem wolnym...

Poszukujemy Opiekunek do domu opieki w centralnej Anglii - Poszukujemy dwóch Opiekunek (Care Assistant and Senior Care Assistant) do domu opieki położonym w środkowej Anglii, w miasteczku Olney, w pobliżu Milton Keynes, 40 minut od lotniska Luton...

Opiekun/ka w Domu Seniora Berlin - Dzień dobry:) Dla jednego z naszych klientów, niemieckiego Domu Seniora, specjalizującego się w opiece nad osobami starszymi, poszukujemy kandydatów na stanowisko: OPIEKUN/OPIEKUNKA OSOBY STARSZEJ Misją naszego klienta jest zapewnienie osobom starszym i chorym komfortu, bezpieczeństwa i interdyscyplinarnej opieki...

Kurs dla Opiekunek - ucz się bezpłatnie niemieckiego w domu - Jak sobie radzicie z nauką niemieckiego? Aktivmed24 właśnie rozpoczęła bezpłatny kurs języka niemieckiego...

Stopka forum