Reportaż o opiekunkach z Polski w Niemczech.

Dzień dobry, nazywam się Patryk Szczepaniak i jestem reporterem programu TVN Superwizjer. Chcę zrobić reportaż o wyzysku opiekunek / opiekunów z Polski w Niemczech...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Praca opiekunki w Niemczech - aktualne tematy :

#1 2019-09-09 12:01:32

pszczepaniak
New member

Reportaż o opiekunkach z Polski w Niemczech.

Dzień dobry,

nazywam się Patryk Szczepaniak i jestem reporterem programu TVN Superwizjer. Chcę zrobić reportaż o wyzysku opiekunek / opiekunów z Polski w Niemczech. Jeśli Państwa doświadczenia w pracy w Niemczech były trudne, proszę o kontakt.

Pozdrawiam

Reklama

Podobne tematy :

Nowy praktyczny blog o pracy opiekunki w Niemczech - Witam, tym razem ja zapraszam na mój blog o pracy jako opiekunka osób starszych i asystent osoby niepełnosprawnej w Niemczech http://nieocenioneopiekunki...

Reportaż o opiekunkach z Polski w Niemczech. - Dzień dobry, nazywam się Patryk Szczepaniak i jestem reporterem programu TVN Superwizjer. Chcę zrobić reportaż o wyzysku opiekunek / opiekunów z Polski w Niemczech...

ja założyłam działaność w niemczech, to nie jest trudne. - ja jezdziłam z różnymi firmami, interkadra, promedika, ale rozwiazalam ze wszystkimi umowe bo doszlam do wniosku ze nasz praca nie jest proporcjonalna do zarobkow...

Jak wysłać pieniądze z Niemiec do Polski? - Cześć. Jestem tutaj nowa. Chciałam Was zapytać jak przesyłacie pieniądze (euro) z Niemiec do Polski. Przyznam się że pracuję na czarno, kasę dostaję do ręki i nie mam tutaj konta...

Tanie rozmowy telefoniczne z Niemiec do Polski - Witam wszystkich, Mam pytanie do osób, które mogą coś podpowiedzieć w tym temacie - czy ktoś ma sprawdzony sposób na w miarę tanie telefonowanie z Niemiec do Polski? Do tej pory korzystałam z roamingu w Heyah, ale w sumie wychodzi to drogo - w promocji ok...

Stopka forum