Reportaż o opiekunkach z Polski w Niemczech.

Dzień dobry, nazywam się Patryk Szczepaniak i jestem reporterem programu TVN Superwizjer. Chcę zrobić reportaż o wyzysku opiekunek / opiekunów z Polski w Niemczech...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poradnik dla Opiekunki - aktualne tematy :

#1 2019-09-09 11:59:50

pszczepaniak
New member

Reportaż o opiekunkach z Polski w Niemczech.

Dzień dobry,
nazywam się Patryk Szczepaniak i jestem reporterem programu TVN Superwizjer. Chcę zrobić reportaż o wyzysku opiekunek / opiekunów z Polski w Niemczech. Jeśli Państwa doświadczenia w pracy w Niemczech były trudne, proszę o kontakt.
Pozdrawiam

Reklama

Podobne tematy :

Zmiana opiekunki w Niemczech - Witajcie. Zbliżają się wakacje. Mam pytanie, czy któraś z opiekunek planuje wakacje? Mogłabym zmienić kogoś na 1 miesiąc, 5 tyg...

Praca dla piekunki osoby starszej w Niemczech - Hej chciałam was zapytać czy korzystaliście z usług firmy eurocare znalazłam ofertę tej firmy na stronie http://eurocare...

Praca opiekunki w Niemczech - Jest tu jakaś kobieta, która była w Niemczech i pracowała jako opiekunka? Potrzebuje na szybko dorobić i oczywiście w Polsce nie jest to możliwe, żeby jakąś sensowną pracę znaleźć więc tak myślę o wyjeździe, ale może właśnie zamiast pracy na jakichś farmach, w sadach czy na polu taka forma opiekunki by mi odpowiadała...

Meble z Polski dla pracodawcy - Cześć. Mieszkam teraz w Niemczech i mój pracodawca remontuje dom. Nie wiem czemu, ale poprosił mnie o pomoc w aranżacji wnętrz...

Dobry pośrednik pracy dla opiekunek w Niemczech jaki ? - Może któraś z Was ma jakieś doświadczenia jeśli chodzi o pracę w Niemczech w roli opiekunki. Chciałbym wyjechać do takiej pracy, ale kompletnie nie wiem jak to wygląda jeśli chodzi o bezpieczeństwo, ewentualne sprawy od strony prawnej, z kim tu wyjechać, żeby to było legalne, żeby potem nie mieć potem jakichś problemów...

Stopka forum