Poduszka elektryczna

Witam. Z każdym dniem jest coraz zimniej i zaczęłam zastanawiać się nad kupnem poduszki elektrycznej. Czy ktoś ma takie urządzenie i może coś o nim powiedzieć?

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Życie i przygody Opiekunek za granicą - aktualne tematy :

#1 2019-09-07 10:23:33

Adrianna445
Member

Poduszka elektryczna

Witam. Z każdym dniem jest coraz zimniej i zaczęłam zastanawiać się nad kupnem poduszki elektrycznej. Czy ktoś ma takie urządzenie i może coś o nim powiedzieć?

#2 2019-09-10 11:49:48

Cori
Member

Re: Poduszka elektryczna

Adrianna445 napisał:

Polecam wybrać albo bawełne albo polar. Sa to najwygodniejsze i najprzyjemniejsze materiały, Dobrze również jesli poduszka będzie miała odpinany pokrowiec bo dzięki temu będziesz mogła bez problemu wrzucić ją do pralki i wyczyścić. Cena uzależniona jest od producenta. Czym lepsza marka tym droższy sprzęt.  Jeśli szukasz dobrych cen, polecam zerknąć sobie do PGE, w sklepie ostatnio przeglądałam wiele poduszek oraz kocy eleketrycznych. Poduszka elektryczna pozwala ukoić różnorodny ból. Pomaga również na przemęczenie. https://sklep.gkpge.pl/poduszki-elektryczne zerknij tutaj

Ostatnio edytowany przez Cori (2019-09-15 12:07:27)

#3 2019-09-10 23:28:35

paniusiabogusia01
Member

Re: Poduszka elektryczna

Ja mam koc elektryczny, super sprawa na zimę

Reklama

Stopka forum