Okulary z antyrefleksem czy warto?

Cześć dziewczyny, w temacie okularów jestem zielona. Od niedawna pracuję 8h przed komputerem, wcześniej spędzałam znacznie mniej czasu przed monitorem i teraz odczuwam mega dyskomfort po całym dniu z komputerem...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poznajmy się! - aktualne tematy :

#1 2019-08-25 09:58:35

Eliza
Member

Okulary z antyrefleksem czy warto?

Cześć dziewczyny, w temacie okularów jestem zielona. Od niedawna pracuję 8h przed komputerem, wcześniej spędzałam znacznie mniej czasu przed monitorem i teraz odczuwam mega dyskomfort po całym dniu z komputerem. Oczywiście przerwy robię jak tylko mogę, ale mimo wszystko czuje zmęczenie oczu.. Zaczęłam interesować się okularami, nie mam żadnej wady wzroku i moje pytanie jest takie - czy warto iść do salonu optycznego w celu dobrania oprawek z odpowiednimi szkłami przed komputer czy np. takie okulary mi to super zastąpią? Tak jak mówiłam nie mam żadnej wady, dobrze widzę, chodzi mi tylko o kwestie nie męczenia wzroku przed komputerem, a widzę, że te okulary mają powłokę antyrefleksyjną. Ma ktoś jakieś doświadczenia lub zna się na temacie? uśmiech

#2 2019-08-26 11:48:36

Visenna
Member

Re: Okulary z antyrefleksem czy warto?

Eliza napisał:

Cześć dziewczyny, w temacie okularów jestem zielona. Od niedawna pracuję 8h przed komputerem, wcześniej spędzałam znacznie mniej czasu przed monitorem i teraz odczuwam mega dyskomfort po całym dniu z komputerem. Oczywiście przerwy robię jak tylko mogę, ale mimo wszystko czuje zmęczenie oczu.. Zaczęłam interesować się okularami, nie mam żadnej wady wzroku i moje pytanie jest takie - czy warto iść do salonu optycznego w celu dobrania oprawek z odpowiednimi szkłami przed komputer czy np. takie okulary mi to super zastąpią? Tak jak mówiłam nie mam żadnej wady, dobrze widzę, chodzi mi tylko o kwestie nie męczenia wzroku przed komputerem, a widzę, że te okulary mają powłokę antyrefleksyjną. Ma ktoś jakieś doświadczenia lub zna się na temacie? uśmiech

Warto z uwagi na to,ze oczy sie tak nie męczą. Szkła takie redukują odbłyski światła tak wiec będzie Ci się pracowało przy komuterze wygodniej.Polecam szukać salonów optycznych, które mają promocje na tego typu soczewki  ( nie są one w koncu tanie). Ostatnio taką promocję widziałam w Trendy Opticians. Obecnie mają swoje salony w całej Polsce, tak wiec możesz zorientowac się czy nie mają salonu blisko Ciebie. https://trendyopticians.pl

Polecam również suplementację witamin:
Witamina A – w marchewce, dyni, szpinaku, pietruszce, morelach, pomarańczach;
Witamina E – w migdałach, orzechach, zbożach, olejach, jajkach;
Witamina C – w papryce, szpinaku, pietruszce, pomidorach, owocach cytrusowych, truskawkach, kiwi;

Ostatnio edytowany przez Visenna (2019-08-29 11:11:53)

Reklama