Samodzielne robienie kosmetyków

Dziewczyny czy bawiłyście sie kiedyś w samodzielne robienie kosmetyków? Bardzo mnie korci aby spróbować bo sama nigdy jeszcze nie próbowałam. Gdzie szukacie przepisów i gdzie szukacie półprodukty do ich robienia?

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poznajmy się! - aktualne tematy :

#1 2019-08-23 07:26:52

Visenna
Member

Samodzielne robienie kosmetyków

Dziewczyny czy bawiłyście sie kiedyś w samodzielne robienie kosmetyków? Bardzo mnie korci aby spróbować bo sama nigdy jeszcze nie próbowałam. Gdzie szukacie przepisów i gdzie szukacie półprodukty do ich robienia?

#2 2019-08-23 08:39:26

Eliza
Member

Re: Samodzielne robienie kosmetyków

Zdecydowanie warto się do tego przekonać. Obecnie rynek kosmetyczny, podobnie jak spożywczy, jest zalewany produktami wątpliwej jakości i pochodzenia.  nie wiesz tak naprawdę czy coś co jest w kosmetyku Ci nie zaszkodzi. Składniki kosmetyków są obiektami dyskusji na temat bezpieczeństwa ich stosowania. Ludzie coraz częściej czytają składy produktów spożywczych i kosmetyków, ponieważ chcą uniknąć zbędnej chemii i skutków jej stosowania.  I tak byłlo własnie ze mną chciałam być bardzo świadoma co sobie nakładam na twarz.

Jeśli chcesz skompletować sobie domowe laboratorium polecam zerknać sobie do Dan Lab. W sklepie znajdziesz takie kompleksowe wyposażenie. Zerknij sobie https://danlab.pl/nasze-produkty/urzadz … zeniem-ex/

Ostatnio edytowany przez Eliza (2019-08-25 11:12:19)

Reklama