Nigdy nie byłam na siłowni

Jak w temacie. Ciągle chcę dążyć do super ciała i zastanawiam się czy jedynie w domowych warunkach da się wysmuklić i ujędrnić ciało? Mam problemy z „wyjściem do ludzi”, jestem nieśmiała i nie mam zbyt wielkiego grona znajomych dlatego też pójście na siłownię sama mnie przerasta...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poznajmy się! - aktualne tematy :

#1 2019-08-22 07:50:42

Eliza
Member

Nigdy nie byłam na siłowni

Jak w temacie. Ciągle chcę dążyć do super ciała i zastanawiam się czy jedynie w domowych warunkach da się wysmuklić i ujędrnić ciało? Mam problemy z „wyjściem do ludzi”, jestem nieśmiała i nie mam zbyt wielkiego grona znajomych dlatego też pójście na siłownię sama mnie przerasta..

#2 2019-08-22 09:37:29

Visenna
Member

Re: Nigdy nie byłam na siłowni

Mam podobnie jak Ty i wcale Ci się nie dziwię. No po prostu jakbym czytała o sobie -  gdy chodziłam na siłke to ćwiczyłam glownie na maszynach gdzie nikogo akrat nie było... jakos boje sie krytyki, ze cos zle robie... a przecież lepiej wiedzieć niby.. Zastanawiałam sie nad trenerem ale jednak takie usługi są drogie i po prostu nie byłloby mnie na nie stać.

Zastanawiałąm sie ostatnio nad kupieniem wyposażenia do domowej siłowni..... W sumie jak mam ćwiczyć to najlepiej samodzielnie w domu w znajomym mi otoczeniu. Widziałam, ze taki sprzęt wcale nie jest taki drogi.

O tutaj https://trainingshowroom.com

Ostatnio edytowany przez Visenna (2019-09-02 08:49:53)

Reklama