Zaparcia u osób w podeszłym wieku

Witam. Czy znacie bezpieczne preparaty na zaparcia dla osób starszych? Czy podawaliście je kiedyś? Jak działają?

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Opieka seniora - Vademecum - aktualne tematy :

#1 2019-07-31 22:16:10

Zaparcia u osób w podeszłym wieku

Witam.
Czy znacie bezpieczne preparaty na zaparcia dla osób starszych?
Czy podawaliście je kiedyś?
Jak działają?

Artykuł opublikowany przez : Agnieszka 0011
Skomentuj już teraz :-) Zapraszamy do dyskusji...
Wszelkie prawa zastrzeżone dla opiekunki-forum.pl 2016

Reklama

Podobne tematy :

Depresja u osób starszych - Dominujące objawy depresji to uczucie smutku, poczucie bezsensu życia, nerwowość, brak apetytu. Starość nie zawsze jest niestety pogodna...

Blog opiekunki osób starszych,autorki książki Perły rzucone przed damy - http://kasiaperla.blogspot.com Zapraszam.

Kaszel u osób starszych - Witam Was wszystkich bardzo serdecznie. Od jakiegoś czasu zaglądam na forum i widzę, że poruszacie tutaj rózne tematy...

Czy warto pracować jako opiekunka osób starszych w Polsce ? - Właśnie czy warto? Zarobki są jakie są, żenująco niskie, to fakt. Ale pewnie jak ktoś ma powołanie to tej pracy, to nawet w Polsce satysfakcje zdobędą...

Opiekunki Osób Starszych- Berlin i okolice ! - Jestem tu od tygodnia i poszukuje bratniej duszy , jestem we wschodnim Berlinie, kto w poblizu, niech sie odezwie, przyjemniej z kims kawe wypic, jak ma sie wolne, jestem zmotoryzowana, wiec moge podjechac gdzies w inny rejon , pozdrawiam Dorota

Stopka forum