Kosmetyczka w Krakowie

Jaka kosmetyczkę w Krakowie polecicie? Chciałabym skonsultować problemy ze skórą jakie mam

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poznajmy się! - aktualne tematy :

#1 2019-07-31 11:44:05

Adrianna445
Member
Zarejestrowany: 2019-02-25
Posty: 13

Kosmetyczka w Krakowie

Jaka kosmetyczkę w Krakowie polecicie? Chciałabym skonsultować problemy ze skórą jakie mam

Offline

 

#2 2019-07-31 13:44:59

Visenna
Member
Zarejestrowany: 2019-03-18
Posty: 62

Re: Kosmetyczka w Krakowie

Mogę polecić nie kosmetyczkę ale dobry gabinet medycyny estetycznej, Magnopere: https://magnopere.pl/ Trafiłam tam bo przestałam radzić sobie z pielęgnacją. Po pierwsze mialam problem z ogromnym przebarwieniami na twarzy jakie pojawiły mi się po lecie (trochę z mojej winy bo zaniedbalam ochronę przeciwsłoneczną). Po drugie zmagałam się z niedostatecznym nawilżeniem skóry.

Wykonywałam tam laser na przebarwienia i dodatkowo potem zabieg mezoterapii na twarz. Z efektu obu zabiegów jestem zadowolona.

Ostatnio edytowany przez Visenna (2019-07-31 13:45:08)

Offline

 

Reklama

Podobne tematy :

Jaki specjalista od rehabilitacji kręgosłupa w Krakowie - Wysiada mi kręgosłup w części lędźwiowej. Jakiego dobrego specjalistę od rehabilitacji w Krakowie byście polecili?

Zabiegi na ciało w Krakowie - Polecicie jakieś dobre zabiegi wyszczuplające na ciało w Krakowie? Będę niedługo i chciałabym się na coś wybrać.

Szkoła stylizacji paznokci w Krakowie - Chciałabym wybrać się na dobry kurs stylizacji paznokci, od zawsze planowałam to robić. Doradzicie jakąś dobrą szkołe stylizacji paznokci w Krakowie?

rtg w Krakowie - Gdzie w Krakowie mogę wykonać rtg klatki piersiowej? Najlepiej jakby była możliwość wykonania go bez skierowania

Depilacja laserowa w Krakowie - Gdzie mogę zapisać sie na zabieg depilacji laserowej w Krakowie? I na ile zabiegów powinnam się wybrać aby zobaczyć efekt?

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB

Polityka Prywatności i Polityka Cookies