Szkoła stylizacji paznokci w Krakowie

Chciałabym wybrać się na dobry kurs stylizacji paznokci, od zawsze planowałam to robić. Doradzicie jakąś dobrą szkołe stylizacji paznokci w Krakowie?

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poznajmy się! - aktualne tematy :

#1 2019-07-21 11:25:30

rozza
Member
Zarejestrowany: 2017-07-20
Posty: 30

Szkoła stylizacji paznokci w Krakowie

Chciałabym wybrać się na dobry kurs stylizacji paznokci, od zawsze planowałam to robić. Doradzicie jakąś dobrą szkołe stylizacji paznokci w Krakowie?

Offline

 

#2 2019-07-22 14:24:42

Visenna
Member
Zarejestrowany: 2019-03-18
Posty: 62

Re: Szkoła stylizacji paznokci w Krakowie

Jestem zdania, że jeśli się uczyć to u najlepszych. Tak wiec polecam wybrać sie na kurs stylizacji paznokci do  Natalii Lariny.  Jest to właścicielka marki Słowianka i mistrzyni robienia paznokci.  W ogóle to było pracowicie i sporo wyniosłam... Pani na początku dużo korygowała ale to dobrze dzięki temu potem już było z górki.

Kursy może nie należa do najtańszych ale obecnie są to najlepsze kursy stylizacji paznokci na jakie można się zapisać! https://natalialarina.pl/12-kursy-paznokcie-stylizacja

Ostatnio edytowany przez Visenna (2019-07-30 07:06:59)

Offline

 

Reklama

Podobne tematy :

Jaki specjalista od rehabilitacji kręgosłupa w Krakowie - Wysiada mi kręgosłup w części lędźwiowej. Jakiego dobrego specjalistę od rehabilitacji w Krakowie byście polecili?

Zabiegi na ciało w Krakowie - Polecicie jakieś dobre zabiegi wyszczuplające na ciało w Krakowie? Będę niedługo i chciałabym się na coś wybrać.

Kosmetyczka w Krakowie - Jaka kosmetyczkę w Krakowie polecicie? Chciałabym skonsultować problemy ze skórą jakie mam

rtg w Krakowie - Gdzie w Krakowie mogę wykonać rtg klatki piersiowej? Najlepiej jakby była możliwość wykonania go bez skierowania

Depilacja laserowa w Krakowie - Gdzie mogę zapisać sie na zabieg depilacji laserowej w Krakowie? I na ile zabiegów powinnam się wybrać aby zobaczyć efekt?

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB

Polityka Prywatności i Polityka Cookies