farba do włosów, która nie uczula

długo szukałam dobrej farby do włosów, która nie uczula... zazwyczaj korzystałam z tradycyjnych farb, ale po malowaniu taką farbą zawsze pojawiał mi się łupież i swędziała mnie skóra głowy...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Pomoc Domowa - aktualne tematy :

#1 2019-07-15 13:52:35

kulik
Member

farba do włosów, która nie uczula

długo szukałam dobrej farby do włosów, która nie uczula... zazwyczaj korzystałam z tradycyjnych farb, ale po malowaniu taką farbą zawsze pojawiał mi się łupież i swędziała mnie skóra głowy. W końcu trafiam na artykuł o farbach naturalnych, tam była opisywana farba marki Color&Soin spróbowałam i  nie żałuje! świetnie pokrywa włosy, dostępne przeróżne odcienie, dobra cena i oczywiście BRAK AMONIAKU big_smile

Reklama

Podobne tematy :

Jakie witaminy na poprawę stanu włosów - Wypadają mi włosy, nigdy nie miałam z tym takiego dużego problemu. Czy możecie polecić jakieś dobre witaminy które mogą poprawić ich stan?

Wypadanie włosów i prześity - Zastanawiam się jaka może być przyczyna intensywnego, wzmożonego wypadania włosów? Robiłam badania krwi i generalnie w normie...

Która z opiekunek udzieli mi uczciwej odpowiedzi ? - Mam oferte pracy- umowa z rodziną dla jednej mojej znajomej - niedaleko Osnabruk Niemcy -babcia na chodzie czasami - reumatyzm czeste bole i wtedy potrzeuije rowniez pomocy oraz jej maz, ktory od 7 rano do 17 tej przebywa w osrodku dla chorych z demencją ...

firma PROVIVO , która nie odprowadziła za mnie podatku - Witam Was serdecznie w niedzielne popołudnie. Chciałam zapytać, czy ktoś z Was tak jak ja, spotkał się z takim (problemem)? W ubiegłym roku na jesień, dałam się zwerbować agencji PLEGEENGEL z Polski...

Stopka forum