Depilacja laserowa w Krakowie

Gdzie mogę zapisać sie na zabieg depilacji laserowej w Krakowie? I na ile zabiegów powinnam się wybrać aby zobaczyć efekt?

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poznajmy się! - aktualne tematy :

#1 2019-07-09 08:57:57

jagnak
Member
Zarejestrowany: 2015-12-13
Posty: 180

Depilacja laserowa w Krakowie

Gdzie mogę zapisać sie na zabieg depilacji laserowej w Krakowie?

I na ile zabiegów powinnam się wybrać aby zobaczyć efekt?

Offline

 

#2 2019-07-09 11:53:10

Visenna
Member
Zarejestrowany: 2019-03-18
Posty: 45

Re: Depilacja laserowa w Krakowie

Sama chodzę na zabiegi depilacji laserowej do Cliniqmed. Jestem bardzo zadowolona z atmosfery jaka panuje w gabinecie podczas depilacji. Mogłam poczuć sie swobodnie i nawet się zrelaksować mimo chwilowych ,,uszczypnięć” smile

Na miejscu maja laser light sheer, tak wieć mozesz tam liczyc na całkowite usunięcie owłosienia. Na miejscu jest możliwosc wykupienia sobie pakietu depilacji,tak więc będzie o wiele taniej niż w przypadku  kupowania pojedynczych zabiegów.

Offline

 

Reklama

Podobne tematy :

Szkoła stylizacji paznokci w Krakowie - Chciałabym wybrać się na dobry kurs stylizacji paznokci, od zawsze planowałam to robić. Doradzicie jakąś dobrą szkołe stylizacji paznokci w Krakowie?

rtg w Krakowie - Gdzie w Krakowie mogę wykonać rtg klatki piersiowej? Najlepiej jakby była możliwość wykonania go bez skierowania

USG brzucha w Krakowie - Od jakiegos czasu pobolewa mnie brzuch i bede niedlugo w mieście rodzinnym Krakowie.Chciałabym wykonać usg brzucha...

Jaki specjalista od rehabilitacji kręgosłupa w Krakowie - Wysiada mi kręgosłup w części lędźwiowej. Jakiego dobrego specjalistę od rehabilitacji w Krakowie byście polecili?

Dobra kosmetyczka w Krakowie - Witam, poszukuje dobrego salonu kosmetycznego z przystępnymi cenami. Proszę o wasze typy.

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB

Polityka Prywatności i Polityka Cookies