ALHomecare, warto czy nie?

Witajcie, chcę wyjechać do pracy w opiece do Irlandii, zainteresowała mnie irlandzka agencja ALHomecare. Nie wiem nic o tej agencji , a opinie można przeczytać tylko na ich stronie...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Życie i przygody Opiekunek za granicą - aktualne tematy :

#1 2019-07-09 08:05:16

Urszula1512
New member

ALHomecare, warto czy nie?

Witajcie, chcę wyjechać do pracy w opiece do Irlandii, zainteresowała mnie irlandzka agencja ALHomecare. Nie wiem nic o tej agencji , a opinie można przeczytać tylko na ich stronie. Miałyście styczność z tą firmą? Proszę o Wasze opinie🙂

Ostatnio edytowany przez Urszula1512 (2019-07-09 08:06:03)

Reklama

Podobne tematy :

Badania prenatalne czy warto robić - Ciekawa jestem tego jak się zapatrujecie na robienie badań prenatalnych w ciąży Jesteście na tak czy na nie? Bo opinie na ich temat bywają różne.

Czy warto jest zakładać implant stomatologiczny? - Czy ktos ma może implant zeba? Czy warto jest sobie coś takiego zakladac?

Czy warto kupować meble na wymiar do kuchni - Drogie kobietki czy warto Waszym zdaniem inwestować w meble do kuchni na wymiar? Aktualnie jestem przed wyborem mebli kuchennych i zastanawiam się jakie kupić...

Czy warto pracować jako opiekunka osób starszych w Polsce ? - Właśnie czy warto? Zarobki są jakie są, żenująco niskie, to fakt. Ale pewnie jak ktoś ma powołanie to tej pracy, to nawet w Polsce satysfakcje zdobędą...

Studia - warto pójść? - Czy rozpoczęcie nauki po 30 r.ż. na studiach w określonym kierunku -np pielęgniarstwo, to dobry pomysł?

Stopka forum