ALHomecare, warto czy nie?

Witajcie, chcę wyjechać do pracy w opiece do Irlandii, zainteresowała mnie irlandzka agencja ALHomecare. Nie wiem nic o tej agencji , a opinie można przeczytać tylko na ich stronie...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Życie i przygody Opiekunek za granicą - aktualne tematy :

#1 2019-07-09 08:05:16

Urszula1512
New member

ALHomecare, warto czy nie?

Witajcie, chcę wyjechać do pracy w opiece do Irlandii, zainteresowała mnie irlandzka agencja ALHomecare. Nie wiem nic o tej agencji , a opinie można przeczytać tylko na ich stronie. Miałyście styczność z tą firmą? Proszę o Wasze opinie🙂

Ostatnio edytowany przez Urszula1512 (2019-07-09 08:06:03)

Reklama

Podobne tematy :

proszek - czy warto inwestować w kapsułki? - Hej, liczę na Waszą fachową poradę :3 ostatnio słyszaałam dobre opinie o kapsułkach piorących - próbowała ktoraś z Was tego rozwiązania? Serio jest takie wygodne i proste?

Czy warto pracować jako opiekunka osób starszych w Polsce ? - Właśnie czy warto? Zarobki są jakie są, żenująco niskie, to fakt. Ale pewnie jak ktoś ma powołanie to tej pracy, to nawet w Polsce satysfakcje zdobędą...

Witam wszystkich . Szukam informacji o działalności . Czy warto ? - Od 3 lat wyjeżdżałam do pracy jako opiekunka przez firmę jak większość Pań, ale teraz firma chce do stycznia abyśmy zakładały swoją działalność ...

psychologia starości - warto pamiętać - Znalazłam przypadkiem i od razu pomyślałam o naszej pracy. Czasem gdzieś to ucieka, a warto pamiętać i mieć na uwadze to, kim w głębi ducha są i byli nasi podopieczni...

warto poczytac - https://ec.europa.eu/eures/printLWCText.jsp?lwcLang=it&countryId=CH

Stopka forum