Jakie żelazko kupić?

Moje stare żelazko które dostałam po ślubie od mamy odmówiło posługi, więc muszę kupić nowe, ale wybór w sklepach jest ogromny, więc może macie jakieś sprawdzone modele?

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poznajmy się! - aktualne tematy :

#1 2019-07-04 10:42:49

jagnak
Member

Jakie żelazko kupić?

Moje stare żelazko które dostałam po ślubie od mamy odmówiło posługi, więc muszę kupić nowe, ale wybór w sklepach jest ogromny, więc może macie jakieś sprawdzone modele?

Reklama

Podobne tematy :

Lublin W jakiej dzielnicy kupić mieszkanie? - W jakiej dzielnicy Lublina warto jest Waszym zdaniem kupić mieszkanie? Chodzi mi tutaj o standard i wygodną okolicę.

Jakie polecicie ćwiczenia - Aktualnie ćwiczę z Chodakowską. Macie jakieś doświadczenia z ćwiczeniami. Może polecicie inne zestawy ćwiczeń? Mnie osobiście zależy żeby zrzucić tłuszczyk (żaden kaloryfer mi nie w głowie) i wbić się w moje sexy spodnie kupione tuż przed ciążą...

Jakie wymagania wobec opiekunek mają agencje? - Powiedzcie mi jeszcze proszę, jakie sa ogólne wymagania agencji przy przyjmowaniu do pracy opiekunki osób starszych? Słyszałam, że czasami o tym czy pojedzie się do pracy czy nie decyduje np...

Chwilówki jakie macie zdanie - Jakie macie zdanie o szybkich pozyczkach typu chwilówki? Widzę, ze coraz więcej firm sie reklamuje, to znaczy , ze mają klientów...

Gdzie kupić jakieś fajne buty na wiosnę? - Doradźcie

Stopka forum