Botoks jak często trzeba powtarzać zabieg

Zdecydowałam się na zabieg botoksu i jestem zadowolona, wyglada to wszystko bardzo dobrze, ciekawi mnie tutaj jednak jak często trzeba powtarzać zabiegi? Może ktoś miał i napisze kiedy miał potrzebę wybrania się na kolejny?

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poznajmy się! - aktualne tematy :

#1 2019-06-21 07:04:37

Visenna
Member
Zarejestrowany: 2019-03-18
Posty: 62

Botoks jak często trzeba powtarzać zabieg

Zdecydowałam się na zabieg botoksu i jestem zadowolona, wyglada to wszystko bardzo dobrze, ciekawi mnie tutaj jednak jak często trzeba powtarzać zabiegi?  Może ktoś miał i napisze kiedy miał potrzebę wybrania się na kolejny?

Offline

 

#2 2019-06-21 08:47:25

latinka
Member
Zarejestrowany: 2014-10-13
Posty: 130

Re: Botoks jak często trzeba powtarzać zabieg

Efekty działania botuliny utrzymują się od 3 do 6 miesięcy — po tym czasie działanie jadu kiełbasianego stopniowo słabnie, powoli przywracając pełną aktywność mięśni. Aby przedłużyć rezultaty eliminacji zmarszczek, trzeba będzie ponownie wykonać zabieg.No niestety ale nie jest to na zawsze wink  Z drugiej strony jest to bezpieczny zabieg. Naprawdę trudno jest zrobić sobie nim krzywdę, szczególnie jeśli wybierzemy sie na niego do doświadczonego lekarza medycyny estetycznej. To ważne ( nie warto jest wybierać się do kosmetyczki.....). https://bonadea-krakow.net.pl/aktualnos … ac-zabieg/

Ostatnio edytowany przez latinka (2019-06-30 10:14:36)

Offline

 

Reklama

Podobne tematy :

Zabieg osocza bogatopłytkowego - Moja pani kosmetolog doradziła mi zabieg z zastosowaniem osocza bogatopłytowego. Czy któras z Was miała i jak ocenia efekty?

Botoks na nadpotliwość - Czy któraś z Was miala może zabieg botoksu na nadpotliwość? Jak jego skuteczność?

Botoks Rzeszów - Szukam aktualnie dobrego gabinetu w Rzeszowie do którego można zapisać się na botoks Może ktoś miał ? czy zabieg nie jest bolesny?

Zabieg karboksyterapii - Jakiś czas temu czytałam o zabiegu karboksyterapii. Co o nim sądzicie? Jak wrażenia i jak efekty?

Botoks - jakie przeciwwskazania - Czy są jakieś przeciwwskazana w stosunku do zabiegu wstrzykiwania botoksu? Kolejne pytanie to czy są jakieś negatywne skutki zdrowotne tego rodzaju zabiegów?

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB

Polityka Prywatności i Polityka Cookies