Poszukujemy Opiekunek do domu opieki w centralnej Anglii

Poszukujemy dwóch Opiekunek (Care Assistant and Senior Care Assistant) do domu opieki położonym w środkowej Anglii, w miasteczku Olney, w pobliżu Milton Keynes, 40 minut od lotniska Luton...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Praca opiekunki w Austrii, Szwajcarii, Włoszech i innych krajach UE - aktualne tematy :

#1 2019-06-12 14:42:29

SylwiaLopes
New member
Zarejestrowany: 2015-02-10
Posty: 3

Poszukujemy Opiekunek do domu opieki w centralnej Anglii

Poszukujemy dwóch Opiekunek (Care Assistant and Senior Care Assistant) do domu opieki położonym w środkowej Anglii, w miasteczku Olney, w pobliżu Milton Keynes, 40 minut od lotniska Luton.
Care Home posiada zakwaterowanie dla 50 pacjentów, cierpiących głównie na demencję. Praca opiekuna polega na pomocy w codziennych czynnościach takich jak ubieranie, codzienna toaleta, mycie, utrzymywanie higieny osobistej, jedzenie posiłków czy przyjmowanie lekarstw, a także pomoc i uczestniczenie w zorganizowanych przez dom opieki zajęciach (gry, zajęcia muzyczne, plastyczne czy manualne itp.).

Oferowane warunki:
Stała umowa na 48 godzin tygodniowo z możliwością nadgodzin
Dodatkowo płatne zmiany nocne, weekendowe i świąteczne
Stałe zakwaterowanie obok domu opieki w cenie 350 funtów/miesięcznie
5 ½ tygodnia urlopu rocznie
Płatne przerwy (zmiany 12-godzinne)

Wymagania:
Poziom B1 języka angielskiego
Chęć podjęcia pracy na przynajmniej 2 lata

Jeśli jesteś zainteresowana ofertą, prosimy o przesłanie CV w języku angielskim, w formacie WORD, z tytułem „Opiekunka - Olney” na adres mailowy.

Offline

 

#2 2020-01-17 14:55:54

markizkarabas
New member
Od: Warszawa
Zarejestrowany: 2019-12-24
Posty: 9

Re: Poszukujemy Opiekunek do domu opieki w centralnej Anglii

Zapraszam ciebie i twoich rodziców do odwiedzenia https://drfun.pl/automaty-do-gier-hazardowych/ i otrzymaj super bonusy na wszystkie systemy automatów.

Ostatnio edytowany przez markizkarabas (2020-01-17 14:56:10)

Offline

 

Reklama

Podobne tematy :

Rekuperacja w domu - Zależy mi na opiniach osób, które maja w domu rekuperację. Czy jesteście z niej zadowoleni i czy warto Waszym zdaniem sobie ją zainstalowac?

Koronowirus a pobyt opiekunek w Niemczech ? - Witajcie , Która z Was przebywa obecnie w Niemczech Jaka jest sytuacja z koronowirusem ? Czy zjeżdżacie do Polski ? Czy pozostajecie nadal w pracy ?

Jak leczyć nadciśnienie w domu - Od dłuższego czasu mam wysokie ciśnienie krwi. Biorę leki na obniżenie nadciśnienia, jednak chciałabym je ograniczyć do minimum...

Sposób na zarabianie pieniędzy w domu - Każdy, kto zaczyna przygodę z wirtualnym kasynem, ma ten sam problem - nie bardzo dobrze wie, które z nich jest lepsze...

Jakie wymagania wobec opiekunek mają agencje? - Powiedzcie mi jeszcze proszę, jakie sa ogólne wymagania agencji przy przyjmowaniu do pracy opiekunki osób starszych? Słyszałam, że czasami o tym czy pojedzie się do pracy czy nie decyduje np...

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB

Polityka Prywatności i Polityka Cookies