Gdzie na basen w Warszawie?

Które baseny w Warszawie mają rozbudowaną ofertę nawet dla osób z ograniczeniami ruchowymi?

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Choroby wieku starczego podopiecznych - aktualne tematy :

#1 2019-04-26 09:09:10

mijam
Member

Gdzie na basen w Warszawie?

Które baseny w Warszawie mają rozbudowaną ofertę nawet dla osób z ograniczeniami ruchowymi?

#2 2019-04-26 12:49:25

latinka
Member

Re: Gdzie na basen w Warszawie?

Wybór jest stosunkowo duży - bo w stolicy masz co najmniej kilkanaście basenów i miejsc w których można popływać. Baseny są mniej więcej po równo rozłożone w poszczególnych dzielnicach. I tak masz zatem Aqua Relask Kabaty, basen Ursynów, Basen Koncertowa, Basen OSiR Włochy, Basen OSiR Mokotów...
Są baseny dedykowane dla rodzin z dziećmi, są też i pływalnie na których masz dostepnych kilka torów na których możesz robić w spokoju kilka długości. Sprawdź jeszcze na PAAR.

#3 2019-05-09 23:10:47

paniusiabogusia01
Member

Re: Gdzie na basen w Warszawie?

A jaka dzielnica cię interesuje?

Reklama

Podobne tematy :

Gdzie kupujecie ubrania i buty dla dzieci - Witajcie, piszę jako przedstawiciel sklepu internetowego z ubrankami dla niemowląt. Drogie Mamy, zastanawiamy się nad otwarciem stacjonarnego butiku, w związku z tym mam kilka pytań: Czy kupujecie ubranka w sklepach stacjonarnych? Czy w Waszym mieście przydałby się taki sklep? Jaka byłaby najlepsza lokalizacja sklepu, centrum miasta, czy też może trochę dalej od centrum, ale za to z darmowym i szerokim parkingiem?

Gdzie na weekend w Polskę - do jakiego miasta się udać na weekendy? chciałabym sobie dzies pojechać i pozwiedzać. ostatnio byłam w Zamościu i Lublinie, teraz się zastanawiam, gdzie wyruszyć...

Konto bankowe - gdzie i za ile założyć? - Potrzebuję założyc rachunek bankowy. Zastanawiam się tylko w jakim banku najlepiej jest to założyć. Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał?

Dobry ortopeda w Warszawie - Potrzebuję namiarów na dobrego ortopedę w Warszawie. Nie ma dla mnie znaczenia czy prywatnie czy na fundusz...

Gdzie kupujecie ubrania - Cześć! Mam do Was pytanie jak w temacie. Niskie kobietki, w jakich sklepach kupujecie fajne ubrania? ja mam 162 cm wzrostu, więc wiem że bywają mniejsze, 44 kg wagi, i spory problem z kupnem ubrań...

Stopka forum