Dywan sznurkowy

Czy ktoś ma w mieszkaniu dywany sznurkowe? Obecnie mam dywany shaggy ale zastanawiam się nad zmianą na właśnie sznurkowe dla wygody. Jak sie to u Was sprawdza?

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poznajmy się! - aktualne tematy :

#1 2019-04-23 11:47:10

Eliza
Member

Dywan sznurkowy

Czy ktoś ma w mieszkaniu dywany sznurkowe? Obecnie mam dywany shaggy ale zastanawiam się nad zmianą na właśnie sznurkowe dla wygody. Jak sie to u Was sprawdza?

#2 2019-04-23 14:30:07

latinka
Member

Re: Dywan sznurkowy

Warto, obecnie jest tyle fajnych wzorów takich dywanów, ze jest z czego wybierać. Zerknij sobie do sklepu Dywany Łuszczów bo mają w nim bardzo wiele takich wzorków. Dywany sznurkowe, mają bardzo ścisły i dosyć twardy splot. Dzięki temu nadają się do domu w którym masz zwierzaki ( łatwiej jest je wyczyścic z kłaczków). . W takim dywanie na pewno nie zaplączą się drobne śmieci i sierść zwierząt. Można go odkurzać zwykłą szczotką, chociaż polecam odkurzacz, który dokładniej usunie zabrudzenia. Dobrze sprawdzi się również w pomieszczeniach takich jak, jadalnia lub kuchnia. No i niektóre nadaja sie nawet to położenia na tarasie smile Może byc to też sztuczna trawa dywanyluszczow.eu/52-sztuczna-trawa

Ostatnio edytowany przez latinka (2019-05-02 11:15:29)

#3 2019-05-11 22:43:29

paniusiabogusia01
Member

Re: Dywan sznurkowy

Sznurkowe są ładne, wydaje mi się że łatwiej utrzymać je w czystości

Reklama