Czy warto kupować meble na wymiar do kuchni

Drogie kobietki czy warto Waszym zdaniem inwestować w meble do kuchni na wymiar? Aktualnie jestem przed wyborem mebli kuchennych i zastanawiam się jakie kupić...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poznajmy się! - aktualne tematy :

#1 2019-04-11 10:30:25

Eliza
Member

Czy warto kupować meble na wymiar do kuchni

Drogie kobietki czy warto Waszym zdaniem inwestować w meble do kuchni na wymiar? Aktualnie jestem przed wyborem mebli kuchennych i zastanawiam się jakie kupić....

#2 2019-04-11 19:26:53

jagnak
Member

Re: Czy warto kupować meble na wymiar do kuchni

Eliza napisał:

Drogie kobietki czy warto Waszym zdaniem inwestować w meble do kuchni na wymiar? Aktualnie jestem przed wyborem mebli kuchennych i zastanawiam się jakie kupić....

Moim zdaniem warto, o ile oczywiśćie masz pozwalajace na to fundusze.  Sama ostatnio wybieralam meble do uchni..... Jak dla mnie kuchnia to jedno z najważniejszych i najbardziej uczęszczanych miejsc w domu, także musi być dopracowana w każdym calu. Dlatego też firma na którą się zdecydowałam nie mogła być przypadkowa. Po pierwsze przejrzałam internet i sprawdziłam opinie.  Po drugie jeśli sama juz będziesz decydowała sie  na meble zwróć uwagę na 3 czynniki

Na to jakie jest ustawienie mebli i czy kuchnia będzie wygodna
na jakość zawiasów
oraz na jakość frontów kuchennych

Dobrze jest zdecydować się na fronty dobrej polskiej firmy z doświadczeniem, jak: http://fronty-skandynawskie.pl

Ostatnio edytowany przez jagnak (2019-04-11 19:27:00)

#3 2019-04-12 21:56:25

paniusiabogusia01
Member

Warto, idealnie je dopasujesz do swojej kuchni

#4 2019-04-19 07:33:00

latinka
Member

paniusiabogusia01 napisał:

Warto, idealnie je dopasujesz do swojej kuchni

Tak można je dopasować. Z drugiej strony cena takich mebli nie jest jednak niska i nie wiem osobiście czy sama bym sobie mogła pozwolić na zakup mebli do swojej kuchni. Może kiedyś jak zacznę bardzo dużo zarabiać, jednak na dzień dzisiejszy przy moich niewielkich zarobkach to nie wiem czy będzie to takie dobre rozwiązanie. Meble gotowe mogą byc bardzo fajne, poza tym obecnie meble gotowe mają tyle modułów, że praktycznie zawsze można je dopasować do pomieszczenia.....

Nie polecam jedynie kupowania mebli używanych. Może byc to kuszące bo meble takie nie są drogie, z drugiej strony meble takie są użytkowane intensywnie i mogą nie spelniać swoich funkcji.
https://meblearkadius.pl/meble-kuchenne … o-kupowac/

Ostatnio edytowany przez latinka (2019-04-30 11:16:23)

#5 2019-04-19 15:55:43

Nati_Malec
New member

Ja ostatnio na http://meblekalwaria.eu/ widziałam rewelacyjne meble do kuchni!

Ostatnio edytowany przez Nati_Malec (2019-04-19 15:55:58)

#6 2019-04-20 17:23:57

barbara.b
Member

Przy małej kuchni warto, by wykorzystać maksymalnie miejsce. Przy dużej kuchni myślę, że spokojnie można dopasować sobie kuchnię samemu.

Reklama