Buty dla dzieci przez internet

Jak w temacie gdzie najczęściej kupujecie buty dla swoich pociech w sieci. Bieganie po sklepach stacjonarnych jest często bardzo uciążliwe zarówno dla mnie jak i dla malucha - bo albo szybko się nudzi albo nie może usiedzieć na miejscu :), Doradzicie gdzie w sklepach online poszukać fajnych butów?

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poznajmy się! - aktualne tematy :

#1 2019-03-17 10:10:19

mijam
Member

Buty dla dzieci przez internet

Jak w temacie gdzie najczęściej kupujecie buty dla swoich pociech w sieci. Bieganie po sklepach stacjonarnych jest często bardzo uciążliwe zarówno dla mnie jak i dla malucha - bo albo szybko się nudzi albo nie może usiedzieć na miejscu smile, Doradzicie gdzie w sklepach online poszukać fajnych butów?

#2 2019-03-18 13:14:11

jagnak
Member

Re: Buty dla dzieci przez internet

mijam napisał:

Jak w temacie gdzie najczęściej kupujecie buty dla swoich pociech w sieci. Bieganie po sklepach stacjonarnych jest często bardzo uciążliwe zarówno dla mnie jak i dla malucha - bo albo szybko się nudzi albo nie może usiedzieć na miejscu smile, Doradzicie gdzie w sklepach online poszukać fajnych butów?

Oj wiem co czujesz. Sama również nie przepadam za chodzeniem po sklepach z dzieciakami. Sa już starsze ale nie wytrzymuja psychicznie. I po wejściu do drugiego sklepu zaczynają już narzekać kiedy wyjdziemy. A jak już mają coś w sklepie zmierzyć to zaczyna się dramat. Postanowiłam nie męczyć siebie jak również dzieciaków i zamawiam obecnie głównie w sklepach online
jest o wiele taniej
jest o wiele większy wybór rozmiarów
oraz można dorwać  buty dobrych polskich firm

Mogę Ci polecić buty firmy Befado. https://e-butydladzieci.pl  Bardzo dobra jakość w swojej cenie, na pewno będziesz z nich zadowolona.

Ostatnio edytowany przez jagnak (2019-04-01 10:37:13)

Reklama