Rehabilitacja pytanie

Moj lekarz chce mnie wyslac na jakies zabiegi rehabilitacyjne. Moze ktos z Was byl na takim wydarzeniu i opowie jak to wyglada w praktyce? Dzieki!

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Pomoc Domowa - aktualne tematy :

#1 2019-03-14 16:48:55

syzyf
New member

Rehabilitacja pytanie

Moj lekarz chce mnie wyslac na jakies zabiegi rehabilitacyjne. Moze ktos z Was byl na takim wydarzeniu i opowie jak to wyglada w praktyce? Dzieki!

#2 2019-03-16 13:55:17

kamila80
New member

Re: Rehabilitacja pytanie

Ciezko powiedziec tak na odleglosc.

Reklama

Podobne tematy :

Warszawa rehabilitacja dzieci - Szukam aktualnie dobrego gabinetu rehabilitacji ale specjalizującego się w rehabilitacji dzieci. Kogo polecicie?

Pytanie o kierowce busa Promedica - Pomóżcie dziewczyny, Mam prośbę. Chciałabym dowiedzieć się jak nazywa się kierowca busa który ma charakterystyczne cechy szramy z tyłu głowy...

Szybkie pytanie - Hej! Dziś dzień babci a ja zapomniałam kompletnie o prezencie dla swojej. Na szybko wpadł mi do głowy pomysł aby zakupić jej podobną torbę do takiej http://www...

Referencje - pytanie do opiekunek w UK - Czy możecie napisać jak to było w Waszym przypadku? W jakiej formie dostarczałyście agencji referencje i od kogo? Czy akceptowali ref...

Rehabilitacja osób starszych - [b]Rehabilitacja służy przede wszystkim do podtrzymania sprawności fizycznej u osób, które posiadają pewne ograniczenia w tym zakresie...

Stopka forum