Wkladki ortopedyczne dla starszej osoby

Znacie moze jakies miescje w Krakowie gdzie mozna dostac robione na wymiar wkladki ortopedyczne? Ewentualnie ile to moze kosztowac calosciowo? Pozdrawiam

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Pomoc Domowa - aktualne tematy :

#1 2019-03-14 16:15:36

danoota
New member

Wkladki ortopedyczne dla starszej osoby

Znacie moze jakies miescje w Krakowie gdzie mozna dostac robione na wymiar wkladki ortopedyczne? Ewentualnie ile to moze kosztowac calosciowo?

Pozdrawiam

#2 2019-03-17 15:45:08

martynastefaniak
New member

Re: Wkladki ortopedyczne dla starszej osoby

Szczerze to nie wiem.

Reklama

Podobne tematy :

Poszukuje pracy jako opiekunka osoby starszej prywatnie - Poszukuje pracy jako opiekunka starszej osoby w Niemczech. Posiadam doświadczenie w opiece starszych osób ponieważ jeździłam juz dużo razy do takiej pracy za granicę...

Poszukuję opiekunki do osoby starszej - Dzień dobry ! Poszukuję opiekunki osoby starszej w Słupsku : - pacjent mężczyzna lat 74 - choroby : Alzheimer , Cukrzyca , Łuszczyca - stan chorego : chodzący - obowiązki : - praca w godzinach 12-20 , 7 dni w tygodniu - opieka nad chorym - pielęgnacja - higiena pacjenta - podawanie leków ( w tym zastrzyki insuliny) - karmienie - zakupy - drobne prace domowe - inne wg...

Szukam Opiekunki dla starszej osoby po udarze mózgu w Toruniu - Szukam osoby która zaopiekuje się moją mamą lat 81... Jest 5 lat po udarze. Moja mama doznała lewostronny udar mózgu...

Praca dla piekunki osoby starszej w Niemczech - Hej chciałam was zapytać czy korzystaliście z usług firmy eurocare znalazłam ofertę tej firmy na stronie http://eurocare...

Asystent osoby niepełnosprawnej - Witam! Czy ktoś z Was pracuje w Niemczech jako asystent osoby niepełnosprawnej? Chętnie wymieniłabym doświadczenia.

Stopka forum