Wakacje za granicą czy w Polsce

Szukam propozycji wczasów za granicą i w Polsce. Jeszcze niczego w tym roku sobie nie zaplanowałam ale chciałabym wybrać się w jakieś przyjemne miejsce...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poznajmy się! - aktualne tematy :

#1 2019-03-07 14:15:55

jagnak
Member

Wakacje za granicą czy w Polsce

Szukam propozycji wczasów za granicą i w Polsce. Jeszcze niczego w tym roku sobie nie zaplanowałam ale chciałabym wybrać się w jakieś przyjemne miejsce. Jakie polecicie?

Zastanawiałam się nad Włochami.....

#2 2019-03-08 07:46:49

Eliza
Member

Re: Wakacje za granicą czy w Polsce

Jedź na słoneczną Sycylię Byłam tam w ubiegłym roku. Niezwykle klimatyczne miejsce. Życie płynie tam leniwie. Ludzie nigdzie się nie śpieszą
Jak dobrze rozejrzysz się na rynku to znajdziesz wycieczkę last minute za całkiem śmieszne pieniądze. Najlepsze lasty są w czerwcu.

Latem jednak w lipcu i w sierpniu polecam wypoczywać w Polsce. Ceny są o wiele niższe niż w przypadku wczasów zagranicznych (gdzie raczej lastów nie uświadczysz....). Nie wiem czy znasz portal travelist https://travelist.pl , ale aktualnie są na nim bardzo dobre promocje na dobre hotele w Polsce, tak więc w dobrej cenie można sobie zarezerwować pobyt z noclegami, wyżywieniem i atrakcjami.

Ostatnio edytowany przez Eliza (2019-03-08 12:45:10)

#3 2019-03-10 12:10:06

festynka
Member

jagnak napisał:

Szukam propozycji wczasów za granicą i w Polsce. Jeszcze niczego w tym roku sobie nie zaplanowałam ale chciałabym wybrać się w jakieś przyjemne miejsce. Jakie polecicie?

Ja Ci polecę Hiszpanię ,,tanio i cudownie, np, Marina D,or -Oropesa, nad samym morzem, jest już gorąco tutaj, przepiękne dlugaśne plaże i promenady z palmami,,jest gdzie iśc i jest co zwiedzac, full restauracji ,hoteli i Campingów, tance i muzyka, jedzenie jak mięso i ryby ,oraz owoce są tutaj naprawdę tanie i bardzo smaczne, a jakie ciuchy można kupić piękne od 1 euro do 3 euro w Castellon,, nie trzeba wydawać fortuny aby pobyć trochę w innym świecie.Ja jestem tutaj już drugi raz ,

#4 2019-03-12 15:29:30

paniusiabogusia01
Member

Wolisz zwiedzać czy się opalać na plaży?

#5 2019-03-13 14:02:53

Gwiazdeczka
New member

W zależności w którą stronę chcemy jechać i ile mamy pieniędzy. U nas w Polsce polecam Kazimierz i okolice. Nie ma takiego natłoku ludzi jak w Trójmieście czy w stolicy, że nie można się wsobiodnie poruszać. A nam zależy by móc odpocząć smile Trudno tak na dobrą sprawę podowiedziać jaka forma to ma być wakacji...bardziej aktywna czy słodkie lenistwo na plaży.
Ofert turystycznych jets od groma. Ja osobiście nie lubię np. leżeć na plaży. Wręcz mnie męczy taki wypoczynek. Wyjazdy zagraniczne też często są przereklamowane. Jedyny plus, że zawsze jets ładna pogoda ne zawsze tak jak w naszym kraju. Hmmm..pozostaje też forma transportu..samolot, pociąg, auto smile
Urlop to jest wiele składowych.

festynka napisał:

jagnak napisał:

Ja Ci polecę Hiszpanię ,,tanio i cudownie, np, Marina D,or -Oropesa, nad samym morzem, jest już gorąco tutaj, przepiękne dlugaśne plaże i promenady z palmami,,jest gdzie iśc i jest co zwiedzac, full restauracji ,hoteli i Campingów, tance i muzyka, jedzenie jak mięso i ryby ,oraz owoce są tutaj naprawdę tanie i bardzo smaczne, a jakie ciuchy można kupić piękne od 1 euro do 3 euro w Castellon,, nie trzeba wydawać fortuny aby pobyć trochę w innym świecie.Ja jestem tutaj już drugi raz ,

#6 2019-03-14 16:54:59

kamila80
New member

Trudno sie z tym nie zgodzic.

#7 2019-07-15 07:26:35

Cori
Member

Lubię wypoczywać zarówno za granicą jak i w Polsce i trudno jest mi tutaj napisać gdzie jest lepiej bo za granicą można znaleźć piekne rejony, jak rowniez i w Polsce. W Polsce polecam Bory Tucholskie.Warto tam zobaczyć:
Tuchola - ze Starym Miastem z układem przestrzennym z przełomu XIII i XIV wieku, Muzeum Borów Tucholskich oraz fragmentami zachowanych murów miejskich.
Woziwoda - jedna z najstarszych ścieżek przyrodniczych w Borach Tucholskich. To tutaj znajduje się słynny nawet poza granicami naszego kraju Rezerwat Cisów Staropolskich im. Leona Wyczółkowskiego.
Kamienne Kręgi w Odrach - niepowtarzalny rezerwat archeologiczno-przyrodniczy. Miejsce tajemnicze.

Na miejscu zatrzymajcie się w miejscu Przystanek Tleń. Świetny standard i przepyszna restauracja.
http://www.przystanektlen.pl/tlo/glowna1_.jpg

Ostatnio edytowany przez Cori (2019-07-15 07:26:51)

Reklama