Jaki kolor sypialni

Dziewczyny (w sumie chłopaki też :lol: ). Jestem w trakcie kupna mieszkania. No i również w trakcie wybierania różnych opcji urządzenia tego mieszkania...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poznajmy się! - aktualne tematy :

#1 2019-03-07 12:26:18

jagnak
Member

Jaki kolor sypialni

Dziewczyny (w sumie chłopaki też  lol ). Jestem w trakcie kupna mieszkania. No i również w trakcie wybierania różnych opcji urządzenia tego mieszkania.

Napiszcie jaki macie kolor sypialni? Wybrałam już prawie wszystko: kolor salonu, kuchni, łazienki... ale została mi sypialnia i nie wiem, na co się zdecydować.

Reklama

Podobne tematy :

Obrus na stól Jaki? - Dziewczyny kupilismy nowy stol do jadalni.Jego wymiary po dokladnym zmierzeniu to 100cm x 233cm. Jakie obrus najlpeiej bedzie pasowa,ltzn jaka długosc?

Jaki mop do mycia podłóg? - Obecnie mam zwykły mop i generalnie nie jest on najdokładniejszy. W sensie pozostawia smugi i raczej rozmazuje niż skutecznie czyści...

W jaki sposób umeblowac jadalnie z salonem w bloku? - Witam, kończę remont w domu. Zamieściłam zdjęcia pokoju dziennego, sypialni i pokoju córki w galerii zdjęć...

Jaki szampon dla psa z alergią - Do tej pory myłam psa głównie szamponem dla ludzi, jednak od jakiegoś czasu ma alergię... Może znacie jakieś dobre kosmetyki które nie alergizują?

Konto walutowe do przelewów jaki bank - Cześc. .Czy obecnie jakikolwiek bank ma darmowe konta walutowe do wymieniania euro? Bo szukam ale wszędzie są jakieś opłaty

Stopka forum