Jak pozbyć się zmarszczek mimicznych

Jestem mlodą osobą i zastanawiam się nad tym w jaki sposób mogę pozbyć się brzydkich zmarszczek mimicznych. Doradzicie?

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poznajmy się! - aktualne tematy :

#1 2019-02-18 07:10:02

Eliza
Member

Jak pozbyć się zmarszczek mimicznych

Jestem mlodą osobą i zastanawiam się nad tym w jaki sposób mogę pozbyć się brzydkich zmarszczek mimicznych.

Doradzicie?

#2 2019-02-18 09:27:07

jagnak
Member

Re: Jak pozbyć się zmarszczek mimicznych

Na początku warto jest się zastanowić czemu się te zmarszczki pojawiają. Wszystkiemu winien jest fakt, iż mięśnie twarzy (jako jedyne ze wszystkich mięśni człowieka) posiadają przynajmniej jeden przyczep w skórze.
Poprzez to ruch mięśni twarzy pociąga za sobą skórę, która odkształcając się, powoduje tworzenie się zmarszczek. Tego typu zmarszczki pojawiają się najwcześniej (nawet po 20 r.ż.), są bowiem często związane z naszymi przyzwyczajeniami – kurze łapki powstają na skutek marszczenia oczu (kiedy się śmiejemy, ale też kiedy razi nas słońce), a zmarszczka lwia to pionowa bruzda na czole, która jest efektem marszczenia brwi (niektórzy marszczą brwi kiedy się skupiają, inni w chwilach złości). Dobrze jest zastanowić sie nad botoksem. W tym przypadku kosmetyki na pewno nie pomogą wink
https://faktykrakowa.pl/20190102126239/ … erz-botoks

Ostatnio edytowany przez jagnak (2019-03-24 11:45:53)

Reklama

Stopka forum