Kierowca Jacek busa Promedica

Witam Chciałbym się podzielić wrażeniami z transportu busem Promedica z Allensbach do granicy Polski.Wrażenia bardzo pozytywne,11 stycznia 2019 r pod dom podopiecznego w Allensbach przyjechał po mnie bus z Promedica...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Promedica 24 - opinie o firmie - aktualne tematy :

#1 2019-02-13 21:33:11

Wojtek G
New member

Kierowca Jacek busa Promedica

Witam
Chciałbym się podzielić wrażeniami z transportu busem Promedica z Allensbach do granicy Polski.Wrażenia bardzo pozytywne,11 stycznia 2019 r pod dom podopiecznego w Allensbach przyjechał po mnie bus z Promedica.Kierowca wysiadł przedstawił siebie i kolegę drugiego kierowcę.Poinformował o celu podróży trasie przejazdu punktach gdzie wsiądą następni opiekunowie z godzinami o której wsiądą i o której będziemy na granicy,byłem zaskoczony że pamiętał gdzie i o której godzinie z pamięci .W busie byłem sam,poczułem się jak VIP.
Włączyłem komputer aby go obserwować jak jedzie, czy przestrzega przepisów,ograniczeń prędkości i styl jazdy.Byłem pod wrażeniem czułem się bezpiecznie,żadnej z Pań nie pozwolił nosić walizki każdą informował co nastąpi potem gdzie się zatrzymamy po co i na ile.Siedziałem za nim,obserwowałem jego twarz w lusterku czy nie przysypia.
Dyskretnie sprawdzał zapięcie pasów,na prostej był dowcipny wesoły a w mieście skupiony.Jestem kierowcą instruktorem nauki jazdy i z taką obsługą nie spotkałem się w autobusach rejsowych lub turystycznych,kierowca zachowywał się jak Kapitan samolotu lub Steward na pokładzie.Zastanawiam się czy wyniósł to z domu czy nauczył na jakimś kursie z Promedica.Zapamiętałem tylko że miał na imię Jacek i zadzwonił do mnie z telefonu nr 506 176 716 .
Na granicy przesiadka do innego busa i też było bardzo dobrze aż do samej Łęczycy.
   Chciałbym aby ten list przeczytał szef tych kierowców którzy nas wożą,nigdy wcześniej tak dokładnie żadnego kierowcy nie obserwowałem.Ten kierowca zwrócił moją uwagę od początku kiedy się tak ładnie przedstawił.Do samej granicy było wesoło.
      Wojtek G

Ostatnio edytowany przez Wojtek G (2019-02-13 21:40:05)

#2 2019-05-01 18:01:36

Jacek i Placek
New member

Re: Kierowca Jacek busa Promedica

Panie Jacku Pan to jest taki kierowca, ze gdyby byly oskary dla kierowcow, to w kazdej kategorii dostalby Pan nominacje. A nawet gdyby oscara komus innemu przyznano, to odnioslby do Pana ze slowami: ,,To sie Panu nalezy. Jam nie godzien" W niejakim internecie, na forum opiekunkowym, obok zali, ze nie karmia u Niemcow i znencajom sie psychofizycznie to panie jacku nic to bo tam jest napisane ze z pana to taki kierowca jak pilot samolotu i steward pokladowy w jednym. Ze wie pan kiedy pozartowac a kiedy sie skupic. I pasy pan wszystkim zapnie i tak delikatnie pan jedzie zeby nikt kanapkom sie nie udlawil. I panie jacku, zeby to kobity pisaly. Ale to Wojtek G. napisal, tak ze szczere. A czy z domu czy z promedici takie maniery pan nabyl to i jedno i drugie sie zgadza, bo panu jackowi od malego robili w domu szkolenia z Promedica 24. Panie Jacku, pan to tak wiezie, ze nawet jakby pan na bezludnom wyspe wywozil, toby sie cieszyli 😊

Reklama