Zmiana pieluch!!!

Witam kolezanki ,zaczynam peace w Domu Starosci i boje sie zmian pieluch ,Macie moze jakies sposoby ?

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poznajmy się! - aktualne tematy :

#1 2019-01-28 20:33:23

Elzbieta12345
New member

Zmiana pieluch!!!

Witam kolezanki ,zaczynam peace w Domu Starosci i boje sie zmian pieluch ,Macie moze jakies sposoby ?

Reklama

Podobne tematy :

Zmiana opiekunki w Niemczech - Witajcie. Zbliżają się wakacje. Mam pytanie, czy któraś z opiekunek planuje wakacje? Mogłabym zmienić kogoś na 1 miesiąc, 5 tyg...

Wakacje 2016 zmiana na 1 miesiąc w trakcie wakacji - Witam. Mam wolny miesiąc od swoich pociech w wakacje w terminie 15.07-15.08 . Pomyslałam , że mogłabym w tym czasie popracowac w Niemczech, zająć się starszą osobą...

Zmiana przepisów w UE, co o tym myślicie? - Dziewczyny, co myślicie o nadchodzących zmianach? Jest się czego bać? http://www.praca.pl/poradniki/rynek-pracy/planowane-zmiany-w-przepisach-o-delegowaniu-pracownikow-do-zadan-w-ue_pr-1224...

Choroba a zmiana charakteru - Witam Was serdecznie. Jestem tu nowa. Postanowilam wkupic się w Wasze grono, chociaż opiekunką z zawodu nie jestem...

Zmiana podopiecznego w Niemczech - Cześć dziewczyny. Nurtuje mnie taka kwestia, czy będąc w Niemczech przy opiece przez polską agencję i coś by sie podopiecznemu stało, tzn...

Stopka forum