Pilnie potrzebuję wyjaśnienia - Freier Mitarbeiter

Dzień dobry, zwróciła się do mnie niemiecka firma pflegedienst z oferta pracy 24 godzinnej, chcą abym robiła to co robimy wszystkie tutaj, ale przez ich firmę, oni zajmą się pflege, ja mam robić hauschalt itd...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Formy pracy: pośrednik, własna działalność, gewerbe - aktualne tematy :

#1 2019-01-08 21:34:12

chloe
Member

Pilnie potrzebuję wyjaśnienia - Freier Mitarbeiter

Dzień dobry, zwróciła się do mnie niemiecka firma pflegedienst z oferta pracy 24 godzinnej, chcą abym robiła to co robimy wszystkie tutaj, ale przez ich firmę, oni zajmą się pflege, ja mam robić hauschalt itd. Pieniądze oferują wyśmienite, ale coś mi tu nie pasuje. Proponują mi podpisac z nimi umowę jak freier Mitarbeiter….za cholerę nie kumam jak to ma funkcjonować, przecież nie mam działalności w Polsce, ani niemieckiej, wiec jak miałabym wystawić im rachunek ….Czy ktoraś z Was spotkala się z czyms takim?

Reklama

Podobne tematy :

Pilnie! Szukam opiekunki - okolice Bonn - Pan 87-lat - 1400Euro - Oferta ważna do: 06.07.2016 Obecnie Pilnie szukamy! Opiekunkę z komunikatywną znajomością j. niemieckiego do 87-letniego seniora - atrakcyjne wynagrodzenie do 1400 EURO! Miejsce pracy:okolice Bonn Opis podopiecznego: Pan Wilhelm porusza się na wózku...

Pilnie poszukujemy opiekunkę osoby starszej w Niemczech - Firma LIDER.SC zatrudni opiekunkę do starszej Pani do Neubulach (okolice Stuttgartu). Do opieki jest Pani wiek 87 lat...

PILNIE na 22-maja potrzebujemy Panią na zastępstwo. - Potrzebujemy zastępstwo w Frankfurcie nad Menem na 22-maja do opieki dla 92-letniej Pani, z demencją, chodzącej...

Pilnie - Pilnie poszukuje pracy opiekunki w Mainz lub Wiesbaden,Mannheim,Wienheim,Frankfurt ,jeżeli ktos potzrebuje może zmiany na miesiąc też mogę zmienić proszę o kontakt pozdrawiam

Szukam zmienniczki - PILNIE !! - Właśnie zwichnęłam nogę i poszukuję zmienniczki do pracy nad opieką do osoby starszej - kobieta 85 lat, porusza się za pomocą chodzika...

Stopka forum