Powiekszanie ust

Czy któras z Was moze zdecydowała sie na powiekszanie ust? Poważnie zastanawiam sie nad zapisaniem się na zabieg bo praktycznie ust nie mam.....

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Praca opiekunki w Polsce - aktualne tematy :

#1 2018-12-23 12:35:39

jagnak
Member

Powiekszanie ust

Czy któras z Was moze zdecydowała sie na powiekszanie ust?

Poważnie zastanawiam sie nad zapisaniem się na zabieg bo praktycznie ust nie mam.....

#2 2018-12-28 07:25:36

Eliza
Member

Re: Powiekszanie ust

Jesli chciałabyś wybrać sie na taki zabieg, polecam wybrać się do kogoś kto się na tym zna oraz kto Ci nie zrobi krzywdy.... Jest to jednak dość inwazyjny zabieg tak wiec lepiej jest oddać się w ręce osoby, ktora się na tym zna smile

Sama powiekszałam usta w Akademii Medycyny Estetycznej
https://ursynow-ame.pl/zabiegi/modelowa … zanie-ust/ -  tutaj masz kontakt. Świetne miejsce, trafisz tam na osoby, które naprawdę znają sie na tym co robią.
W Klinice panuje  bardzo przyjazna atmosfera.Usługi na  światowym poziomie. Oby każdy lekarz miał takie indywidualne podejście do pacjenta smile. Pani doktor u której miałam konsultację prosto i konkretnie wytłumaczyła mi co dolega mojej skórze i jak będzie wyglądał krok po kroku plan leczenia. Teraz przygotowuję się do zabiegu mezoterapii smile

Ostatnio edytowany przez Eliza (2018-12-28 07:26:39)

#3 2019-05-08 09:36:34

malakoza
New member

Re: Powiekszanie ust

Również zastanawaim się nad zabiegiem z użyciem kwasu hialuronowego. Po konsultacji w gabinecie dowiedziałam się że najlepszy kwas hialuronowy to https://hyaloo.pl/pl/p/Filorga-Art-Fill … 1%2C2ml/93
Macie jakieś doświadczenia z tym produktem? Bo już za tydzień mam termin a chciałabym być pewna że produkt jest dobry smile

Ostatnio edytowany przez malakoza (2019-05-08 09:36:55)

Reklama

Stopka forum