Prezenty na święta już kupione?

Hej dziewczyny czy kupilłyście już prezenty na święta? Sama niestety ale wiecznie zostawiam to sobie na ostatnią chwilę.... I jeszcze nie kupiłam.

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Praca opiekunki w Polsce - aktualne tematy :

#1 2018-12-19 09:40:40

Eliza
Member

Prezenty na święta już kupione?

Hej dziewczyny czy kupilłyście już prezenty na święta?

Sama niestety ale wiecznie zostawiam to sobie na ostatnią chwilę.... I jeszcze nie kupiłam.

#2 2018-12-19 10:56:12

jagnak
Member

Re: Prezenty na święta już kupione?

Propozycje ode mnie
Mama- bilety na kabaret
Tata- słuchawka bluetooth
Siostra- karta pamięci do telefonu +portfel
Brat- kalendarz legii
Mąż - własnoręcznie zaprojektowany kubeczek (chciałam coś oryginalnego).
Babcia- kalendarz na ścianę że zdjęciami
https://www.megakoszulki.pl
Zobacz propozycje tutaj

Ostatnio edytowany przez jagnak (2018-12-23 12:35:04)

#3 2018-12-20 23:07:54

paniusiabogusia01
Member

Re: Prezenty na święta już kupione?

Ja już w listopadzie kupiłam prezenty smile Dla kogo potrzebujesz? Może doardzimy

Reklama

Podobne tematy :

OPIEKUNKA SENIORKI 77L., MOŻLIWOŚĆ PRZYJAZDU NA ŚWIĘTA DO DOMU - Aktivmed24 poszukuje Opiekunów/Opiekunek Seniorów na terenie Niemiec. Poszukujemy Opiekunki do Pani 77 lat do 41849 Wassenberg, OD ZARAZ...

OPIEKUNKA DO PANI 85L. OD ZARAZ, MOŻLIWOŚĆ PRZYJAZDU DO DOMU NA ŚWIĘTA - Zapraszamy do legalnej i bezpiecznej pracy kandydatów z całej Polski! WYSOKIE ZAROBKI + PREMIE PREMIA ŚWIĄTECZNA DO 400 EURO BRUTTO Aktivmed24 poszukuje Opiekunów/Opiekunek Seniorów na terenie Niemiec...

OPIEKUNKA DO NIEMIEC - WYSOKIE ZAROBKI - PREMIA ZA ŚWIĘTA!!! - Pilnie poszukujemy opiekunki dla 104-letniej Pani Hedwig mieszkającej w Kornwestheimie (okolice Stuttgartu), matki naszej dobrego i sympatycznej KLientki od ZARAZ! Miejsce pracy: D-70806 Kornwestheim Pacjentka: rocznik 1913, 155cm, 50kg, Pflegestufe III (nowa) Choroby: żadne, jedynie w tym wieku słabość starcza...

Święta Bożego Narodzenia - Witam Pierwszy raz będę na święta w pracy. I nie wiem co mam ugotować na święta Bożego Narodzenia. Moja podopieczna bardzo mało je...

PREZENTY od Opiekunek dla PDP - czy to jest ZWYCZAJ? - W wielu miejscach pracy spotkałam się z takim zachowaniem Opiekunek. Po przyjeździe na miejsce pracy wyjmowały z walizek prezenty: dla PDP a nawet dla Rodziny...

Stopka forum