Krem na noc

Dziewczyny jakiego kremu na noc używacie? Szukam dla siebie dobrego ale dobrze jakby miał działanie przeciwzmarszczkowe

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poznajmy się! - aktualne tematy :

#1 2018-12-10 07:47:10

jagnak
Member

Krem na noc

Dziewczyny jakiego kremu na noc używacie?

Szukam dla siebie dobrego ale dobrze jakby miał działanie przeciwzmarszczkowe

#2 2018-12-10 09:04:14

Eliza
Member

Re: Krem na noc

Bardzo fajny jest krem Eva dermo. Krem kupiłam po przekroczeniu magicznej granicy 25 lat z myślą o tym, że czas zacząć używać kremów przeciwzmarszczkowych, aby opóźnić ich powstawanie. Do kupna zachęciły mnie reklamy i pozytywne opinie w internecie No i dobra cena kremu oczywiscie.  Zalety kremu:
nawilża
zmiękcza
odżywia
napina skórę

No  jest to polska firma,która zupełnie nie ustępuje droższym zagranicznym producentom!

https://sklep.pollenaewa.com.pl/pielegn … a-noc.html Kupisz tutaj

Ostatnio edytowany przez Eliza (2018-12-24 11:33:25)

#3 2018-12-12 13:00:19

stunsailteenytiny
New member

Re: Krem na noc

Zdecydowałam się ostatnio na wstawienie implantu dwóch szostek. Niestety ale zeby popsuły mi się bardzo szybko i musiałam coś z nimi zrobić....Brałam pod uwagę wstawienie sobie mostu ale wymagałoby to ingerencji w pozostałe zeby a tego nie chciałam... Wstawienie implantu jest o wiele bezpieczniejszeflyer template

Ostatnio edytowany przez stunsailteenytiny (2018-12-12 13:00:36)

Reklama