Jaki chirurg dziecięcy w Warszawie

Do kogo polecicie się wybrać? Córka ma pieprzyka do wycięcia.Mamy skierowanie od lekarza rodzinnego

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poznajmy się! - aktualne tematy :

#1 2018-09-23 12:29:43

jagnak
Member

Jaki chirurg dziecięcy w Warszawie

Do kogo polecicie się wybrać?

Córka ma pieprzyka do wycięcia.Mamy skierowanie od lekarza rodzinnego

#2 2018-09-25 10:39:17

Eliza
Member

Re: Jaki chirurg dziecięcy w Warszawie

Ze skierowaniem powinnaś wybrac się do przychodni funduszowej. Nie wiem jak wygladają terminy ale pewnie nie jest za wesoło biorąc pod uwagę jakie sa duże kolejki do specjalistów.

Polecam zapisac się do Balumedu. Jest to prywatne centrum medyczne specjalizujące sie w opiece nad dziećmi. Na Wilanowie.  Pracuje tam bardzo dobra chirurg dziecięca Kocoń Hanna.  Jest adiunktem Katedry i Kliniki Ortopedii i Traumatologii I Wydziału Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, wykładowcą ortopedii dzieci, również chirurgiem. Ma równiez bardzo dobre podejście do małych pacjentów.
http://balumed.pl/specjalizacje/chirurg-dzieciecy/

Ostatnio edytowany przez Eliza (2018-09-27 08:48:48)

Reklama

Podobne tematy :

Obrus na stól Jaki? - Dziewczyny kupilismy nowy stol do jadalni.Jego wymiary po dokladnym zmierzeniu to 100cm x 233cm. Jakie obrus najlpeiej bedzie pasowa,ltzn jaka długosc?

Jaki mop do mycia podłóg? - Obecnie mam zwykły mop i generalnie nie jest on najdokładniejszy. W sensie pozostawia smugi i raczej rozmazuje niż skutecznie czyści...

Uzupełnij za darmo swoje wykształcenie z Szkołą COSINUS w Warszawie! - Szukasz możliwości kształcenia? Dobrze się składa! Zostań profesjonalistą ZA DARMO! Szkoły COSINUS to bezpłatna nauka, wykwalifikowana karda, nowocześnie wyposażone pracownie, minimum formalności, dogodne lokalizacje, praktyczna nauka zawodu na kierunkach: - Opiekun medyczny - Florysta - Kosmetyka - Administracja - BHP - Rachunkowość - Informatyka - Ochrona fizyczna osób i mienia - Masażysta Nowość! - Asystentka stomatologiczna Nowość! - Higienistka Nowość! - Archiwista - Usługi pocztowe i finansowe! - Asystent kierownika produkcji filmowej i telewizyjnej - Turystyka wiejska - Opiekunka dziecięca Pomyśl jaki zawód chcesz zdobyć i zacznij do tego dążyć...

W jaki sposób umeblowac jadalnie z salonem w bloku? - Witam, kończę remont w domu. Zamieściłam zdjęcia pokoju dziennego, sypialni i pokoju córki w galerii zdjęć...

Jaki kolor sypialni - Dziewczyny (w sumie chłopaki też :lol: ). Jestem w trakcie kupna mieszkania. No i również w trakcie wybierania różnych opcji urządzenia tego mieszkania...

Stopka forum