Jakie formy aktywności fizycznej?

Jakie formy aktywności fizycznej, gimnastyki polecacie dla osób w podeszłym wieku - aby w jak największym stopniu zachować ich sprawność ruchową?

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Choroby wieku starczego podopiecznych - aktualne tematy :

#1 2018-08-19 10:25:33

Eliza
Member
Zarejestrowany: 2014-10-08
Posty: 213

Jakie formy aktywności fizycznej?

Jakie formy aktywności fizycznej, gimnastyki polecacie dla osób w podeszłym wieku - aby w jak największym stopniu zachować ich sprawność ruchową?

Offline

 

#2 2018-08-20 11:09:15

mijam
Member
Zarejestrowany: 2016-03-08
Posty: 119

Re: Jakie formy aktywności fizycznej?

Możliwości jest bardzo dużo. W sieci jest też sporo poradników z tego zakresu. Np dostępne są filmiki na youtube z prezentacją serię ćwiczeń jaką można wykonać w ciągu dnia.
Sprzęt jaki się do tego celu wykorzystuje to przede wszystkim lina do ćwiczeń, drążki do podciągania, pasy czy kółka do ćwiczeń.
Generalnie jest tego bardzo dużo, a sam sprzęt nie należy do najdroższych. Myślę, że jest w zasięgu większości z nas.
Pod tym linkiem, znajdziesz trochę więcej informacji na ten temat.

Ostatnio edytowany przez mijam (2018-08-21 09:58:57)

Offline

 

Reklama

Podobne tematy :

Jakie naturalne zioła dla podopiecznych? - Mam pytanie, niedawno zaczęłam opiekować się starszą panią. Spędzam z nią mnóstwo czasu a co za tym idzie mam mnóstwo obowiązków w jej domu...

Jakie żelazko kupić? - Moje stare żelazko które dostałam po ślubie od mamy odmówiło posługi, więc muszę kupić nowe, ale wybór w sklepach jest ogromny, więc może macie jakieś sprawdzone modele?

Jakie macie hobby - Ciekawi mnie jakie macie hobby. Czym się zajmujecie na co dzień po pracy?

Jakie wymagania wobec opiekunek mają agencje? - Powiedzcie mi jeszcze proszę, jakie sa ogólne wymagania agencji przy przyjmowaniu do pracy opiekunki osób starszych? Słyszałam, że czasami o tym czy pojedzie się do pracy czy nie decyduje np...

Jakie spa w Krakowie polecicie - Szukam gabinetu spa do którego można się zapisać na zabiegi na ciało. Wracam do Krakowa na kilka dni i chciałabym się w taki sposób rozpieścić :)

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB

Polityka Prywatności i Polityka Cookies