Ubezpieczenie zdrowotne w Niemczech

Witam czy ktoś wie jak wygląda temat ubezpieczenia w Niemczech dla Polaków? Tak, żeby można było chodzić tu na miejscu do lekarza? Czy możemy jako obcokrajowcy się tu jakoś prywatnie ubezpieczyć i ile takie coś kosztuje?

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Praca opiekunki w Niemczech - aktualne tematy :

#1 2018-07-31 18:18:19

stanisław.woj
New member

Ubezpieczenie zdrowotne w Niemczech

Witam czy ktoś wie jak wygląda temat ubezpieczenia w Niemczech dla Polaków? Tak, żeby można było chodzić tu na miejscu do lekarza? Czy możemy jako obcokrajowcy się tu jakoś prywatnie ubezpieczyć i ile takie coś kosztuje?

Reklama

Podobne tematy :

Ubezpieczenie od chorób i na życie - Zastanawiam się nad jakąś dodatkową formą ubezpieczenia od chorób i na życie. Różnie to w życiu bywa...

Potrzebne dobre ubezpieczenie na życie - ale od takiego ubezpieczyciela, który w razie czego nie wykręci się od wypłaty. Gdzie macie polisy, jakie płacicie składki i co one obejmują i czy Wy albo ktoś z Waszych znajomych musiał kiedyś z nich skorzystać i jak to przebiegło?

Nowy praktyczny blog o pracy opiekunki w Niemczech - Witam, tym razem ja zapraszam na mój blog o pracy jako opiekunka osób starszych i asystent osoby niepełnosprawnej w Niemczech http://nieocenioneopiekunki...

Oferty pracy dla Pań opiekunek w Niemczech. - Agencja Pracy Ponacare poszukuje zmienniczki dla opiekunki do seniorki: Miejscowość: Kolonia Termin: od 05 stycznia 2018 na 2 m-ce Wymagania: podstawowy niemiecki, doświadczenie w opiece nad osobą starszą...

ja założyłam działaność w niemczech, to nie jest trudne. - ja jezdziłam z różnymi firmami, interkadra, promedika, ale rozwiazalam ze wszystkimi umowe bo doszlam do wniosku ze nasz praca nie jest proporcjonalna do zarobkow...

Stopka forum