Depilacja bikini

Jak golicie czym golicie okolice bikini? Co polecacie a czego nie?

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poznajmy się! - aktualne tematy :

#1 2018-07-29 10:10:36

klers
Zbanowany

Depilacja bikini

#2 2018-07-31 06:59:49

Eliza
Member

Re: Depilacja bikini

Zupełnie nie sprawdziła sie u  mnie maszynka. Moze i dobrze goliła ale powodowała u mnie podrażnienia. I nie wygladało to dobrze.... Kremy dawały już lepsze działanie. Najlepiej jednak sprawdziła sie depilacja laserowa ( wybrałam się na depilację vectusem....). https://clinicacosmetologica.pl/gdynia/ … -laserowa/

Ostatnio edytowany przez Eliza (2018-08-07 10:02:52)

#3 2018-08-17 11:21:05

jagnak
Member

Re: Depilacja bikini

klers napisał:

Nie polecam golić maszynkami
powoduja podrażnienia
wyskakują krostki
i i tak często widać czarne kropki bo jednak w tych okolicach ma się zwykle o wiele mocniejsze owłosienie niż przykładowo na nogach

Sama również zdecydowałam się na depilacje laserowa i nie żałuję. Jest to zdecydowanie wygodniejsze i nie musze sie stresować czy dokladnie się ogoliłam czy nie jak wychodzę na plaże w wyciętym bikini smile
https://depilacjalaserem.info.pl/depila … i-przeciw/

Polecam jednak zdecydować się na dobry gabinet, Poczytaj sobie opinie  o poszczególnych miejscach, zobacz jakie mają tam urzadzenia do depilacji i dopiero wtedy zdecyduj się na odpowiednie miejsce.

Ostatnio edytowany przez jagnak (2018-08-26 12:46:37)

Reklama