UK live in care czy nursing home

Co wybrać? Jestem w UK od 10 lat, pracowalem w nursing home, residental home, learning disability, dementia,zrobilem NVQ 2 Health and social care, man duże doswiadczenia z zycia i pracy lecz ostatnio trafila mi sie okazja praca live in care za dobre pieniadze i mam dylemat co wybrac? Wiem że całe moje zycie sie zmieni nie wiem czy warto lecz mam juz dosc nacisków z pracy i odpowiedzialnosci gdzie odpowiadasz za 20 osób...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poradnik dla Opiekunki - aktualne tematy :

#1 2018-07-24 02:20:43

Dariusz59
New member

UK live in care czy nursing home

Co wybrać?  Jestem w UK od 10 lat, pracowalem w nursing home, residental home, learning disability, dementia,zrobilem NVQ 2 Health and social care, man duże  doswiadczenia z zycia i pracy lecz ostatnio trafila mi sie okazja praca live in care za dobre pieniadze i mam dylemat co wybrac?  Wiem że całe moje zycie sie zmieni nie wiem czy warto lecz mam juz dosc nacisków z pracy i odpowiedzialnosci  gdzie odpowiadasz za 20 osób. Co wybrać, to jest pytanie???

#2 2018-07-25 17:09:00

Stasia_
Member

Re: UK live in care czy nursing home

Dariusz59 napisał:

Co wybrać?  Jestem w UK od 10 lat, pracowalem w nursing home, residental home, learning disability, dementia,zrobilem NVQ 2 Health and social care, man duże  doswiadczenia z zycia i pracy lecz ostatnio trafila mi sie okazja praca live in care za dobre pieniadze i mam dylemat co wybrac?  Wiem że całe moje zycie sie zmieni nie wiem czy warto lecz mam juz dosc nacisków z pracy i odpowiedzialnosci  gdzie odpowiadasz za 20 osób. Co wybrać, to jest pytanie???

Skoro masz takie doswiadczenie z systemem opieki w UK, to chyba sam bedziesz wiedzial najlepiej. Nie wiemy co radzic, skoro nie wiadomo co zostawiasz w domu, z czego rezygnujesz - piszesz, ze twoje zycie sie zmieni. Ale nie musi tak byc, skoro pracuja w opiece kobiety majace rodziny w UK. Ot jada na 2 tygodnie na placement i na miesiac do domu i tak w kółko. Dla nich praca w opiece to jak praca w delegacji, nie oznacza porzucenia rodziny czy rozwodu big_smile
Jak pieniadze dobre, to moze dasz rade z nich wyzyc w takim systemie ON/OFF.
Jak niezby duze to moze byc kiepsko.
Ale to przeciez praca nie wyrok.
Jak nie podejdzie, to rzucisz i wrocisz do innej.

Reklama