Wizyta u proktologa

Witam! Czy ktoś z Was był kiedyś na wizycie u proktologa-lekarza od chorób jelita grubego i odbytnicy? Pytam, bo mam dolegliwości przypominające hemoroidy ale nie do końca, tyle się naczytałam i zgłupiałam, dlatego zamierzam pójść wyjaśnić wątpliwości do lekarza...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Opieka seniora - Vademecum - aktualne tematy :

#1 2018-07-20 07:37:23

Wizyta u proktologa

Witam! Czy ktoś z Was był kiedyś na wizycie u proktologa-lekarza od chorób jelita grubego i odbytnicy? Pytam, bo mam dolegliwości przypominające hemoroidy ale nie do końca, tyle się naczytałam i zgłupiałam, dlatego zamierzam pójść wyjaśnić wątpliwości do lekarza.
Lecz najpierw chciałabym wiedzieć co mnie tam może czekać i dlatego pytam Was, jak taka wizyta przebiega?

Artykuł opublikowany przez : jagnak
Skomentuj już teraz :-) Zapraszamy do dyskusji...
Wszelkie prawa zastrzeżone dla opiekunki-forum.pl 2016

#2 2018-07-20 10:01:50

latinka
Member

Re: Wizyta u proktologa

Nei jest to nic przyjemnego ale bardziej pod katem psychicznym a nie fizycznym. Lekarz na początku przeprowadza z Tobą badanie a potem robi badanie palpacyjne. wlazisz na takie łóżko i musisz klęknąć, oprzeć się rekami i "wypiąć" tyłek, najpierw jest badanie palcem, później jakimś urządzeniem, ale nie widziałąm dokładnie jakim, zresztą nie bardzo mnie to wtedy interesowało, czekałam tylko do końca, skończyło się na maści na hemoroidy. Ogólnie bardzo to poprawiło mój stan.

Moim zdainem nie masz się co stresować bo wizyta trwa krótko https://prima-med.info/co-leczy-proktolog/  zerknij sobie tutaj. Opisane jest jak to wygląda.

Ostatnio edytowany przez latinka (2018-07-20 10:01:59)

#3 2018-07-20 18:12:05

urszula47
Member

http://www.opiekunki-forum.pl/search.ph … 1784559803    latinka ty naprawde juz oszalalas chyba? same watki z uslugami a z tym palcem w tylku to juz przegielas .....

#4 2018-08-07 12:45:36

paniusiabogusia01
Member

Mnie na szczęście pomogły maści bo jak czytam o tym badaniu to aż mi się robi słabo

Reklama