Wybielanie zębów w Krakowie

Hej Kochane Mam pytanie. Chciałabym wybielić ząbki. Może jest tutaj osoba, która przeszła taki zabieg w Krakowie? Interesują mnie efekty oraz namiary na gabinet dentystyczny) Z góry dziękuję za pomoc

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Choroby wieku starczego podopiecznych - aktualne tematy :

#1 2018-07-11 12:24:54

Eliza
Member

Wybielanie zębów w Krakowie

Hej Kochane
Mam pytanie. Chciałabym wybielić ząbki. Może jest tutaj osoba, która przeszła taki zabieg w Krakowie? Interesują mnie efekty oraz namiary na gabinet dentystyczny) Z góry dziękuję za pomoc

#2 2018-07-12 06:54:40

klers
Member

Re: Wybielanie zębów w Krakowie

Skusiłam sie ostatnio na wybielanie zębów w  tej klinice na Radzikowskiego i jestem osobiście bardzo zadowolona z efektu:
https://zietekclinic.com/uslugi/wybiela … ow-krakow/
Wczesniej próbowałam wielu domowych sposobów ale miałam wrażenie,ze po pierwsze to nie dają wcale takiego dobrego efektu, po drugie powodowały u mnie nadwrażliwość, która również zbyt przyjemna nie była....

No i z efektu wybielania u stomatologa jestem o wiele bardziej zadowolona. Efekt utrzymywał się bardzo długo, ząbki o wiele bielsze, wygladaja również o wiele lepiej. WYbielałam dobre 2 lata temu ale efekt nadal się utrzymuje co mnie oczywiście cieszy.

Ostatnio edytowany przez klers (2018-07-12 06:54:47)

#3 2018-07-15 17:41:52

paniusiabogusia01
Member

Re: Wybielanie zębów w Krakowie

A to prawda, że po wybielaniu zęby są nadwrażliwe na ciepło i zimno?

Reklama