Lycamobile - czy ktoś z tego korzysta?

Cześć dziewczyny, Czy wiecie jaką kartę Lycamobile kupić ? Gdzie ją można kupić? Jak rejestrować taką karte i jak ją zasilać ? Czy znacie oprócz Lycamobile inne sposoby na tanie połączenia telefoniczne z Niemiec? Będę wdzięczna za wszystkie porady :-)

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poradnik dla Opiekunki - aktualne tematy :

#1 2018-07-09 18:28:52

fakira
New member

Lycamobile - czy ktoś z tego korzysta?

Cześć dziewczyny,

Czy wiecie jaką kartę Lycamobile kupić ? Gdzie ją można kupić? Jak rejestrować taką karte i jak ją zasilać ?

Czy znacie oprócz Lycamobile inne sposoby na tanie połączenia telefoniczne z Niemiec?

Będę wdzięczna za wszystkie porady :-)

#2 2018-07-09 21:42:49

urszula47
Member

Re: Lycamobile - czy ktoś z tego korzysta?

fakira napisał:

Cześć dziewczyny,

Czy wiecie jaką kartę Lycamobile kupić ? Gdzie ją można kupić? Jak rejestrować taką karte i jak ją zasilać ?

Czy znacie oprócz Lycamobile inne sposoby na tanie połączenia telefoniczne z Niemiec?

Mam lebare pakiet startowy kupilam na stacji benzynowej,mysle ze Saturn i Media Markt tez to ma.10eur koszt ,zaraz doladuj za 10eur /nie wszedzie da sie bo z reguly sa za 15eur/na poczcie i Lidlu sa kolo kas doladowania za 10eur .Nie wiem jak wyglada aktywacja bo moglo sie zmienic przez 5lat odkad mam ale sprobuj tu https://mobile.lebara.com/de/pl/activation/sim dzwoniac na numer 1212 masz po polsku konsultantow super doradza .Koszty na stronie sprawdz ,ja zamawiam za 10eur Flexim 300minut rozmow na 30dni ,jak braknie wysylam sms Mehr i mam do konca poprzedniego okresu uruchomienia uslugi 500minut.Rozmowy na usa komorki tez mam w tym.

Ostatnio edytowany przez urszula47 (2018-07-09 21:43:42)

#3 2018-07-10 17:47:08

krymas48
Member

urszula47 napisał:

fakira napisał:

Cześć dziewczyny,

Mam lebare pakiet startowy kupilam na stacji benzynowej,mysle ze Saturn i Media Markt tez to ma.10eur koszt ,zaraz doladuj za 10eur /nie wszedzie da sie bo z reguly sa za 15eur/na poczcie i Lidlu sa kolo kas doladowania za 10eur .Nie wiem jak wyglada aktywacja bo moglo sie zmienic przez 5lat odkad mam ale sprobuj tu https://mobile.lebara.com/de/pl/activation/sim dzwoniac na numer 1212 masz po polsku konsultantow super doradza .Koszty na stronie sprawdz ,ja zamawiam za 10eur Flexim 300minut rozmow na 30dni ,jak braknie wysylam sms Mehr i mam do konca poprzedniego okresu uruchomienia uslugi 500minut.Rozmowy na usa komorki tez mam w tym.

Zmieniłaam Lycę na Lebarę. Przez Lycę nie dochodziły do mnie wszystkie sms-y. Nie wiem od czego to zależało, ale od niektórych numerów, również niemieckich, nie otrzymywałam sms-ów. Jak sama wysyłałam sms-y, wychodziły ode mnie, ale nie docierały do adresata. Ja nie miałam o tym żadnej informacji. W punktach Lyce nie byli mi w stanie pomóc. 4 lata temu kupiłam pakiet startowy Lyce i aktywowałam numer przez internet.
Gdy zmieniłam sieć na Lebara z 2-3 miesiące temu, kupiłam pakiet startowy w jednym z kiosków niemieckich z kartami i rejestrowałam numer przez stronę internetową tej firmy. Trochę to potrwało, zarezerwuj sobie z 1-2 godziny. Teraz rejestrując numer w Niemczech identyfikują Cię przez kamerkę w Laptopie lub przez smartfona. Wszystko wyczytasz na  stronie tej firmy.
Zasilanie jak wyżej. Zasilam Lebarę kiedy chcę, nieregularnie za 10-20 Euro dokupując doładowanie w punktach sprzedażowych lub przez własne konto, które mam utworzone na stronie Lebary. Pozdrawiam

#4 2018-07-11 11:51:56

matyldaaa36
New member

Ja zawsze kupowałam na stacji benzynowej, a zarejestrować możesz dzwonić na numer tam podany. Możesz się połączyć w języku polskim i wtedy nie ma problemu smile

#5 2018-07-11 13:29:08

Tercja
Member

Krymas 48! 

dzięki za info o sms-ach.

Do mnie tez nie dochodzą. zastanawiam sie nad zmianą operatora. Dodatkowo przez rok wysyłałam maile w sprawie dostępu do mojego konta i reklamacji za naliczone opłaty w Szwajcarii.

czy Lebarze musze doładować konto min raz na pół roku? Tak jak np w O2?

O2- nie wiem jak u Was ale u mnie przez stronę internetową nie mogę podać polskiego dowodu do rejestracjii.

#6 2018-07-11 16:47:30

krymas48
Member

Tercja napisał:

Krymas 48! 

dzięki za info o sms-ach.

Do mnie tez nie dochodzą. zastanawiam sie nad zmianą operatora. Dodatkowo przez rok wysyłałam maile w sprawie dostępu do mojego konta i reklamacji za naliczone opłaty w Szwajcarii.

czy Lebarze musze doładować konto min raz na pół roku? Tak jak np w O2?

O2- nie wiem jak u Was ale u mnie przez stronę internetową nie mogę podać polskiego dowodu do rejestracjii.

Mam teraz kartę z Lebary od wiosny i nic mi nie wiadomo, że muszę doładować konto raz na pół roku. Brat ma od dawno Lebarę i zasila wg potrzeb. Na razie nic nie doładowywałam od wiosny. O O2 nic nie wiem.smile Pozdrawiam

Reklama