Opieka niemcy działalnoś

Witam jade do opieki w polowie lipca i mam pytanie slyszalam ze trzeba miec dzialalnos jakas otworzoną zeby wiecej zarobic czy ktos jest w temacie????????

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Praca opiekunki w Niemczech - aktualne tematy :

#1 2018-07-02 09:55:33

boobum
New member

Opieka niemcy działalnoś

Witam jade do opieki w polowie lipca i mam pytanie slyszalam ze trzeba miec dzialalnos jakas otworzoną zeby wiecej zarobic czy ktos jest w temacie????????

#2 2018-07-02 17:11:12

Corobić?
New member

Re: Opieka niemcy działalnoś

Witam :)
Po 4 latach czeka mnie powrót do pracy w opiece w  DE. Interesuje mnie praca w okolicach Monachium, na gewerbie. Zna ktoś dobre i sprawdzone biuro z tamtych stron?
Będę wdzięczna za kazdą informację.
B.

#3 2018-07-03 13:57:45

chrikula
Member

Nie wiem jak to jest, bo ja byłam za pośrednictwem agencji i tak jest według mnie najlepiej. Medipe zapewniło mi zakwaterowanie i ubezpieczenie no i oczywiście znaleźli mi podopieczną, którą zajmuje się już pół roku smile

#4 2018-07-03 14:15:46

Corobić?
New member

Dlatego napisałam, że szukam dobrego i sprawdzonego biura. Interesuje mnie wyjazd na dłużej, a nie takie cmykanie po kilka tygodni. Owszem, jeśli miejsce jest kiepskie, to lepiej się szybko zwinąć, ale u kogoś, z kim fajnie się wspólpracuje, można posiedzieć dłużej.
B.

Ostatnio edytowany przez Corobić? (2018-07-03 14:16:35)

#5 2018-07-04 07:15:24

BarbPolewska
New member

Ja byłam już w 2 biurach i jak to sie mówi do 3 razy sztuka nie bede wymieniac nazw ale niektórzy są nie poważni z cenami po 200 euro wpisowego i na koniec problem był żeby rachunki wystawić na czas. A u pana Roberta wszystko elegancko, mam Gewerbe bez meldunku w niemczech wszystko na czas no i CENY nieporównywalnie niższe. Wpisz sobie Carebiuro w google i zadzwoń Pan Robert zrobi wszystko za ciebie.

#6 2018-07-05 07:23:21

Marek5103
New member

Jeśli interesuje Cię wyjazd na dłużej to tylko z Gewerbą, na dłuższy okres zdecydowanie się opłaca. Ja wyjeżdżałem na czarno, przez agencje a teraz jeżdżę sam i tak jest najlepiej. Szukałem przede wszystkim czegoś żeby być ubezpieczonym w Niemczech a tego żadna agencja ci nie załatwi, zawsze masz płacony u nich ZUS czyli emerytury nie dostaniesz a do lekarza musisz sobie zapłacić.  Teraz mam takie ubezpieczenie dla zatrudnionych w Niemczech i jest super.

#7 2018-07-05 17:37:02

boobum
New member

Marek5103 napisał:

Jeśli interesuje Cię wyjazd na dłużej to tylko z Gewerbą, na dłuższy okres zdecydowanie się opłaca. Ja wyjeżdżałem na czarno, przez agencje a teraz jeżdżę sam i tak jest najlepiej. Szukałem przede wszystkim czegoś żeby być ubezpieczonym w Niemczech a tego żadna agencja ci nie załatwi, zawsze masz płacony u nich ZUS czyli emerytury nie dostaniesz a do lekarza musisz sobie zapłacić.  Teraz mam takie ubezpieczenie dla zatrudnionych w Niemczech i jest super.

Ooo a pochwali się pan kto to zalatwil? Ostatnio przyszla prognoza emerytura i sie zalamalam big_smile tez chcialabym oplacac w niemczech

#8 2018-07-11 11:29:55

Marek5103
New member

boobum napisał:

Marek5103 napisał:

Ooo a pochwali się pan kto to zalatwil? Ostatnio przyszla prognoza emerytura i sie zalamalam big_smile tez chcialabym oplacac w niemczech

Przez Carebiuro zakładałem, moge polecic.

#9 2018-07-12 07:49:01

kow_anna
New member

Zakładałam w ubiegłym roku gewerbe i wszystko było elegancko, podsłuchałam jak inne panie w busie się chwaliły.  Nie wiem po co się tyle czasu męczyłam na czarno, teraz mam rachunki, umowy, ubezpieczenie za mały pieniądz. Ja bym się nie zastanawiała!

#10 2018-07-12 09:45:11

chrikula
Member

swoja pracę załatwiałam za pośrednictwem medipe i mogę polecić smile

#11 2018-07-17 16:56:34

gosia.fachman
New member

O widzę, że jesteśmy w tym samym biurze big_smile Mogę stanowczo polecić, tańszej i bardziej solidnej firmy nie znalazłam. Jakbym miała zakładać gewerbę jeszcze raz to tylko w Carebiuro.de !

#12 2018-07-18 16:17:15

Corobić?
New member

Marek5103 napisał:

boobum napisał:

Marek5103 napisał:

Dzięki za podpowiedzi. Niestety, czas nagli, kasa topnieje, póki co jadę z polskiego biura, zleceniówka, której nie ciepię, ale z ubezpieczeniem zdrowotnym w niemickiej kasie chorych.
Docelowo jednak wolałabym Gewerbę.

#13 2018-07-18 17:38:17

kajek111
Member

Aktivmed24 daje niemiecką umowę o pracę, polecam

#14 2018-07-19 11:28:12

martarekk
New member

Pracuję jako opiekunka osób starszych i niepełnosprawnych w Polsce na godziny głównie, doraźnie, a większość wypłaty zgarniam przez wyjazdy do Niemiec właśnie. Ogłoszeń jest ogólnie sporo, ale lepiej jechać przez agencję, bo masz koordynację i terminowość wypłat. Moja sprawdzona agencja do wyjazdów to Interjob. Mocna specjalizacja akurat w tej branży, jest w razie czego zastępstwo. Kasa na czas, miły kontakt. Wystarczy potwierdzić kwalifikacje i nie mieć nałogów najlepiej, a spokojnie jedziesz. Zarobki rzędu 15 000 złotych przy 3 miesiącach pracy w roku bardzo realne. Niektóre znajome pielęgniarki ogólnie tak żyją od lat.

#15 2018-07-19 12:11:31

stanisław.woj
New member

Corobić? napisał:

Marek5103 napisał:

boobum napisał:

Dzięki za podpowiedzi. Niestety, czas nagli, kasa topnieje, póki co jadę z polskiego biura, zleceniówka, której nie ciepię, ale z ubezpieczeniem zdrowotnym w niemickiej kasie chorych.
Docelowo jednak wolałabym Gewerbę.

Zobaczysz, że nie będziesz żałować, ja jestem u nich od dawna i paru znajomych nawet nagoniłem, wszyscy jesteśmy zadowoleni. W końcu zarabiamy normalne pieniądze a nie 1000-1200 euro te czasy już się skończyły.

#16 2018-07-23 19:06:18

paniusiabogusia01
Member

Ja to bym swojej firmy nie chciała zakładać bo odpowiedzialność większa no i trzeba księgową opłacać żeby w niczym skarbówce nie podpaść, może i zarobki by były wyższe ale bałabym się, że coś znajdą w papierach, odezwą się po kilku latach z karą i odsetkami a tak w laxo mam umowę i nic mnie tak naprawdę nie obchodzi, jadę do DE na robotę, kasa na konto i cześć.

#17 2018-07-25 13:37:26

gosia.fachman
New member

paniusiabogusia01 napisał:

Ja to bym swojej firmy nie chciała zakładać bo odpowiedzialność większa no i trzeba księgową opłacać żeby w niczym skarbówce nie podpaść, może i zarobki by były wyższe ale bałabym się, że coś znajdą w papierach, odezwą się po kilku latach z karą i odsetkami a tak w laxo mam umowę i nic mnie tak naprawdę nie obchodzi, jadę do DE na robotę, kasa na konto i cześć.

Fakt trzeba opłacać ale biorąc pod uwagę ile więcej się zarabia to i tak sie opłaca. Przecież agencja musi na tobie coś zarobić. Niemcy to nie Polska tu nie ma tak, że po 5 latach uznają, że jednak nie produkowałaś oranżady tylko wode z sokiem i każą zwracać vat. A i tak przecież jakby co to biuro ponosi odpowiedzialność a nie ja sama. Jestem od prawie 2 lat u nich, jakby coś miało się stać to już by się stało i nie tylko mi ale innym. Gewerbe w Niemczech nie ma co się bać szczególnie jak zajmują się nią profesjonaliści. Wejdz na Carebiuro.de i sobie poczytaj, przekonasz się.

#18 2018-07-27 16:45:17

Ludka
New member

Jestem opiekunką osób starszych. Pracuję w Niemczech przez polskie firmy. Chciałabym podjąc współprcacę z firmą na działalności gospodarczej i szukam fachowego biura, które będzie mi prowadziło dokumentację łącznie z wystąpieniem o formularz A1. Czy znacie namiary na jakieś biuro, które będzie prowadziło dla mnie sprawy księgowo-kadrowe?

#19 2018-07-30 17:12:24

Kalinka
New member

Tak spróbuj tu gdzie ja mam Carebiuro.de wystarczy wejsc na strone i zorientować się a jak czegoś nie wiesz to zadzwoń i wtedy już na pewno ci pomogą. Ja mogę polecić ze względu na niskie ceny i fachową obsługę.

#20 2018-09-11 10:42:29

Danuta68
New member

Zakładałam tam w tym Carebiuro zgadza się porządni są. Czytałam, że ludzie mieli problemy z Gewerbą nie wiem u kogo mieliście ale tutaj jest solidnie. Miałam parę rodzin ale chciałam się usamodzielnić, bez pośredników. Zaproponowałam im, że sama im będę wystawiać rachunki i się zgodzili teraz mam już z górki ja tylko robię swoje a reszte papierkowej roboty robi biuro. Zadzwoncie spytajcie +49 157 731 73 792 albo zobaczcie na ich stronie.

Reklama