Czy warto kupić torebkę z prawdziwej skóry

hej. Do tej pory nosiłma zwykle torebki ekologiczne , które kupowałam w dużych promocjach. Z uwagi na to,że noszę ją na studia i do pracy preferuje większe shoppery...

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poznajmy się! - aktualne tematy :

#1 2018-06-24 11:52:40

klers
Zbanowany

Czy warto kupić torebkę z prawdziwej skóry

hej. Do tej pory nosiłma zwykle torebki ekologiczne , które kupowałam w dużych promocjach. Z uwagi na to,że noszę ją na studia i do pracy preferuje większe shoppery. Torebka taka wytrzymywała max 7-8 miesięcy, potem musiałam kupić sobie jaką nową bo już się nie mogłam patrzeć na przetarcia. Zastanawiam się teraz nad kupnem jakiejś nowej torebki ale z prawdziwej skóry. Jak takie torebki się noszą? Jakie kolory tak poza tym polecacie na jesień?

#2 2018-06-25 11:16:43

Eliza
Member

Re: Czy warto kupić torebkę z prawdziwej skóry

klers napisał:

hej. Do tej pory nosiłma zwykle torebki ekologiczne , które kupowałam w dużych promocjach. Z uwagi na to,że noszę ją na studia i do pracy preferuje większe shoppery. Torebka taka wytrzymywała max 7-8 miesięcy, potem musiałam kupić sobie jaką nową bo już się nie mogłam patrzeć na przetarcia. Zastanawiam się teraz nad kupnem jakiejś nowej torebki ale z prawdziwej skóry. Jak takie torebki się noszą? Jakie kolory tak poza tym polecacie na jesień?

Zdecydowanie warto jest kupić! Torebka taka wytrzyma dłuzej, poza tym o wiele dłużej zachowa ładny wygląd. Poza tym jeśli wybierzesz torebkę w kolorach brązowym albo czarnym i nawet jesli coś się przetrze to bez problemu możesz zapastować i nadal będzie wyglądała dobrze!

Zerknij sobie tutaj:
https://sklep-torebki.pl/blog/blog/2018 … a-kobieta/

Na stronie jest przegląd modnych torebek w tym sezonie. Postawiłabym na jakiegoś dużego wygodnego shoppera w jasnym kolorku:
https://2.allegroimg.com/s512/018af3/6816a39e49b09f2673866d4d7aa2

Ostatnio edytowany przez Eliza (2018-06-25 11:18:03)

#3 2018-07-11 18:48:31

andrea
Member

Re: Czy warto kupić torebkę z prawdziwej skóry

Ja kupiłam torebkę z prawdziwej skóry i w naturalnym kolorze, byłam super zadowolona. Niestety jasna torebka ubrudziła się od spodni i niczym nie potrafię jej wyczyścić.

Reklama