Lordsy na tak czy na nie?

Chcę poznać wasze opinie na temat lordsów, Ciekawa jestem czy będą wygodne, może ma któraś z was? Akurat mój rozmiar został a i tak robię zamówienie mruga i jeszcze jedno pytanie, jeśli macie lordsy do czego je nosicie? Ja na co dzień noszę ramoneskę z conversami albo nike'ami i chcę coś zmienić :3

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poznajmy się! - aktualne tematy :

#1 2018-06-11 13:05:11

Eliza
Member

Lordsy na tak czy na nie?

Chcę poznać wasze opinie na temat lordsów,

Ciekawa jestem czy będą wygodne, może ma któraś z was? Akurat mój rozmiar został a i tak robię zamówienie mruga
i jeszcze jedno pytanie, jeśli macie lordsy do czego je nosicie?
Ja na co dzień noszę ramoneskę z conversami albo nike'ami i chcę coś zmienić :3

#2 2018-06-11 21:33:47

paniusiabogusia01
Member

Re: Lordsy na tak czy na nie?

Nigdy nie nosiłam, wolę właśnie sportowe buty, ale u kogoś na nodze bardzo mi się podobają. To takie buty, że pasują i do sukienek i do spodni.

#3 2018-06-12 06:53:45

jagnak
Member

Re: Lordsy na tak czy na nie?

Świetne buty. Mam dwie pary. Pasują do wielu stylizacji. Zarówno tych nowoczesnych jak i tradycyjnych. Sa bardziej eleganckie niż trampki czy adidasy. Jednocześnie będą lepiej zgrywały się z eleganckimi stylizacjami.  Można nosić je zarówno do spódniczek, jak również i do dłuższych spodni czy spódnic.
Zerknij sobie tutaj:
Wygodne lordsy damskie – ciekawe fasony

Na stronie jest sporo ciekawych fasonów. Świetne sa te z perełkami:
https://blog.papilion.pl/wp-content/uploads/sites/2/2017/08/lordsy-damskie-mokasyny.jpg

Ostatnio edytowany przez jagnak (2018-06-12 06:53:52)

Reklama

Stopka forum