PRACA ZA GRANICĄ EUROPA ZACHODNIA

Poszukujemy pracowników do pracy za granicą. Różne oferty pracy. Link do ofert : kierowcazadzwoni.pl/oferty-pracy

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Praca opiekunki w Niemczech - aktualne tematy :

#1 2018-05-16 14:23:05

joannanwk
New member

PRACA ZA GRANICĄ EUROPA ZACHODNIA

Poszukujemy pracowników do pracy za granicą. Różne oferty pracy. Link do ofert : kierowcazadzwoni.pl/oferty-pracy

Reklama

Podobne tematy :

praca dodatkowa - hej, mam pytanie: czy ktoś wykonuje pracę dodatkową biurową albo chałupnictwo? przetestowałam już kilkadziesiąt ogłoszeń z takimi ofertami, ale nic uczciwego nie znalazłam.

Praca na wakacje/ opieka - Zbliżają się wakacje. Jak co roku wyjadę do pracy w opiece. Mogę, jak zazwyczaj ogłosić się i jakaś firma mnie złowi...

praca promedica 24 - witam praca w Promnice to porażka przed wyjazdem zaproponowano nam ze otrzymamy wypłatę za przepracowane 2 miesiące to 6440 zl do reki ze będą premie i zaliczki ,wydzwanianie do ordynatora ze nie ma co jeść bo zona podopiecznego przez 2 tyg nie kupowała nic do lodówki tylko stare przeterminowane jedzenie w rezultacie choroba i szybki powrót do polski i na zwolnienie i leczenie ostrego zatrucia pokarmowego do dnia dzisiejszego nie zapłacone zwolnienie uważam ze firma naciąga i oszukuje

Praca za granicą a opodatkowanie w Polsce - Jak to jest z tymi podatkami. To co zarobię legalnie w Niemczech muszę zgłaszać do US? Czy mogę w 100% legalnie obracać zarobionymi w ten sposób pieniędzmi?

praca w opiece prywatnie niemcy - Witam! Od 10 lat pracuje jako opiekunka w Niemczech,ale zawsze przez agencje. Po takim czasie wyzysku chciałabym wreszcie coś więcej zarobić...

Stopka forum