Jestem Irenka

cześć mam na imię Irena i witam wszystkich :)

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poznajmy się! - aktualne tematy :

#1 2018-05-13 22:14:21

Irenka85
New member

Jestem Irenka

cześć mam na imię Irena i witam wszystkich smile

#2 2018-05-13 22:20:11

bozencina50
Member

Re: Jestem Irenka

Irenka85 napisał:

cześć mam na imię Irena i witam wszystkich smile

Hejka  Irenka smile

Reklama

Podobne tematy :

witam, jestem Andreas, jestem z Miranex - witam, fajna stronka i dobrze ze mozemy wypowiedziec sie na temat firm dla ktorych pracujemy. pracowalem dla miranex 3 miesiace pod mannhaim , ogolnie nie mam zaufania do pośrednikow, ale jestem bardzo zadowolony, firma rzetelna i najwarzniejsze ze wyplaty na czas...

Jestem na przedwczesnej emeryturze i chcę dorobić jako opiekunka. - Mam 54 lata, jestem kobietą w pełni sprawną, pracowitą, zajmuję się juz 5 lat mamą chorą na otępienie i Alzheimera...

Poznajmy sie chciałam dołączyć do was koleżanki jestem Marta z Nakła - Prosze o wskazówki ponieważ nie potrafie jeszcze operować tego forum z góry dziekuje Marta

Jestem zadowolona, - że nie przestraszyłam się złych opinii o Promedice 24 i podjełam z firmą pracę, próbowałam z innymi i mimo zaliczenia języka do tej pory nie dostałam oferty...

Witam po raz 1,jestem nowa i przymierzam sie do pracy w Niemczech! - chodzę na kurs niemieckiego z Promedika i po zdaniu egzaminu z niem.oferują mi prace za 700 euro czy to nie za mało? i co trzeba robić gdy się zna tylko słabo niemiecki,czy nie dozna się upokorzeń,krzyków?jestem chętną,miłą spokojną,ale też słabą fizycznie 57 l...

Stopka forum