Jak optycznie wydłużyć nogi?

Cześć.Zawsze zazdrościłam dziewczynom, ktore maja długie szczupłe nogi. Niestety ale sama takimi nie zostałam obdarzona :) Macie jakieś pomysły na to jak chociaż trochę optycznie je wydłużyć?

Potrzebujesz darmowej porady lub wsparcia innych Opiekunek ? Nie zwlekaj - dołacz do nas !!!

Reklama

Poznajmy się! - aktualne tematy :

#1 2018-04-05 11:13:00

jagnak
Member

Jak optycznie wydłużyć nogi?

Cześć.Zawsze zazdrościłam dziewczynom, ktore maja długie szczupłe nogi. Niestety ale sama takimi nie zostałam obdarzona smile Macie jakieś pomysły na to jak chociaż trochę optycznie je wydłużyć?

#2 2018-04-05 11:53:44

klers
Zbanowany

Re: Jak optycznie wydłużyć nogi?

Są pewne sposoby. Nawet tutaj jest cały artykuł:
https://answear.com/blog/jak-optycznie- … riki/18222

Najlepsze triki to moim zdaniem

wysoki stan ( spódnicy albo spodni)
Spodnie w pionowe paski
buty w kolorze nude
wysokie obcasy ( fajnie optycznie ksztatują sylwetkę, sprawiają,że pierś wypina się do przodu i człowiek automatycznie się prostuje)
No i możesz jeszcze kupić spodnie z dłuższymi nogawkami, które beda nieco nachodziły na obcasy. To również pomaga.

Ostatnio edytowany przez klers (2018-04-05 11:53:53)

Reklama